Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: CHORWACJA

  1. #1
    snoopdogg
    Guest

    CHORWACJA

    Jak myslicie da sie tam cos znalesc??

  2. #2
    ziomalka_puma
    Guest

    Re: CHORWACJA

    chyba już było takie pytanie, przynajmniej ja kojarze... Poszukaj sobie powineneś znaleźć


  3. #3

    Re: CHORWACJA

    a znzlazlem modliche :-)

  4. #4

    Re: CHORWACJA

    nie znam sie za bardzo na terrarystyce jeszcze (moja przygoda dopiero sie zacznie) ale w Chorwacji bylam 5 razy i powiem Ci ze mozna tam znalezc pelno jaszczurek, zolwi, krabow , no i czasami wezy (niestety nie jestem na tyle zdolna zeby powiedziec Ci jakie dokladnie sa to gatunki tych zwierzat), zalezy wszystko od czesci Chorwacji, bo jest tam strasznie zroznicowany klimat, na samym poludniu jest sporo zolwi, na wyspach (np Pag i okolice) jest bardzo duzo jaszczurek, nawet znalazlam tam skorpiona. Pozatym jest duzo koz, baranow i cykad :P. Ja wlasnie wrocilam z Chorwacji ze sterta kamieni (od malych po wielkie), drewienek, muszli i niedlugo zabieram sie za robienie terrarium . Terra bedzie dla gekona lamparciego, tylko nie wiem jakie zrobic podloze (wierzch bedzie napewno posypany kamykami, ale nie wiem co zrobic nizej, piasek? drewienka?) co najlepiej wybrac zeby bylo higienicznie i wygodnie w sprzataniu po gekonie ... ?

    pozdrawiam
    Alicja

  5. #5

    Re: CHORWACJA

    mysle ze piasek. w drewnie moga sie rozwijac grzyby. Fajnie by wygladal (jesli mozna sam piasek dac) taki czerwony, naturalny piasek z pustyni (mozna kupic taki w sklepie zoo, efekt jest super)


  6. #6

    Re: CHORWACJA

    Saurus:
    a co do piasku to czy nie bedzie on po czasie smierdzial?

    dzieki za pomoc

    Alicja

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •