Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Moc i zasięg świetlówek i lustrzanek

  1. #1
    micho
    Guest

    Moc i zasięg świetlówek i lustrzanek

    Jeszcze raz mam do was pytanie. Tym razem chodzi mi o zasięg świtlówek i lustrzanek.
    1.Jak jest on duży i czy i czy jest zależny od mocy świetlówki?
    2.Jak daleko dochodzą promienie UVA i UVB?
    3.Jaki obszar w terrarium jest w stanie ogrzać jedna lustrzanka?
    4.Jakiej firmy świetlówki(oczywiście wiem, że Agamy Brodate potrzebują 8%UVB i 30%UVA) i lustrzanki są najlepsze dla Agamek?
    5.Jakie są najmocniejsze i najdłuższe świetlówki UV dostępne w sprzedaży, jak długo emitują promienie UV, jaki mają zasięg i ile kosztują?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi!!!

  2. #2
    Ciapek_anolis
    Guest

    Re: Moc i zasięg świetlówek i lustrzanek

    Jeśli chodzi o zasieg promieniowania UVB to jest to 30cm , dalej promienie poprostu nie docieraja.
    Jesli chodzi o zasięg grzania lustrzanki to nikt nie jestvw stanie Ci tego powiedzieć jest to indywidualna sprawa która jest zależna od mocy lustrzanki i temp pokojowe.
    Jesli chodzi o firme produkujaca świetlówki to ZOO MED lub EXO-Terra a jesli chodzi lustrzamki to najzwyklejsze ze sklepu elektrycznego.

  3. #3

    Re: Moc i zasięg świetlówek i lustrzanek

    Ej micho co ty sobie posty nabijasz czy jak:>?? walisz jeden za drugim zamiast o wszystko zapytać w jednym


  4. #4
    micho
    Guest

    Re: Moc i zasięg świetlówek i lustrzanek

    Nie no wiesz staram się pytać o wszystko czego nie wiem, a że różne rzeczy nachodzą mnie o różnych porach to i cóż można zrobić?! |:~}

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •