Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wspinaczka

  1. #1
    Allanon
    Guest

    Wspinaczka

    Witam chce zakupic agamke brodata ale najpierw buduje dla niej terra o wymiarach 150x80x60 lub 80 i zastanawiam sie czy agamki lubia sie wspinac tzn czy wlasnie maja miec wysokie terra i duzo galezi i pulek do wspinania czy raczej biegaja po podlozu i wchodza tylko na niewielkie wzmiesienia jak korzenie czy skalki.. mam nadzieje ze wprawieni terrarysci mi podpowiedza.. pozdrawiam..

  2. #2
    mispushupek
    Guest

    Re: Wspinaczka

    Witam na forum agamy te preferują bieganie po podłożu to terrarium powinno wystarczyć POzdro miś Pushupek

  3. #3

    Re: Wspinaczka

    agamy potrzebuje terra typu pustynnego!!!!!!! do terra mozesz wsadzic jakis korzeń pare skałek, zeby mialy sie gdzie wygrzewac!!

  4. #4

    Re: Wspinaczka

    Zrób wysokość na 80- taka wystarczy.Agamki w terrarium przeważnie będą wybierały do obserweacji otoczenia najwyższy dostępny punkt w terra,także zrób jakieś pułki,poukładaj korzenie,możesz ściany wyłożyć piaskowcem,będą się miały po czym wspinać


  5. #5

    Re: Wspinaczka

    Ja kupiłam w Biofilu "płyte z korka prasowanego" i wyłozylam nia cala tylna sciane w terra i moja agamka bardzo chetnie sie po niej wspina. narazie jest mala i lekka wiec spokojnie sie na nie utrzymuje pozniej....... heh pozniej pomysle o czyms innym.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •