Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Kameleony: pytania orientacyjne

  1. #1

    Kameleony: pytania orientacyjne

    Zadam kilka pytań troche ekstrawaganckich, ale ciekawych.
    1. Ile jest gatunków kameleonów ??
    2. Jak jest najwiekszy, a jaki najmniejszy gatunek ??
    3. Na 5 samców ( przyjmijmy jemenów ) ile potrzeba samic i jakie dla tej grupy powinno byc terrarium ??
    4. Jakie największe zwierze może zjeść kameleon ??

    Proszę o odpowiadanie w odpowiedniej kolejności


  2. #2
    xol
    Guest

    Re: Kameleony: pytania orientacyjne

    1. O ile się dobrze orientuję, to tak 130-140 chyba...
    2. Najmniejszy = Brookesia minima (1 cal), największy= Furcifer oustaleti (ponad 20 cali)
    3. Nie wydaje mi się, żeby ktoś trzymał taką grupę Jak kuż, to terrairium wielkości przeciętnej szklarni chyba ))) No a serio: kameleony (szczególnie samce) sa silnie terytorialne, więc raczej nie trzyma się więcej niż jednego samca w terarium.
    4. Takie, jakie mu się zmieści do pyszczka? Duże gatunki kameleonów jedzą ponoć małe ptaszki... Ale dokładnie to: nie wiem


  3. #3

    Re: Kameleony: pytania orientacyjne

    Jemeński tesh jest dosyć dużym kameleonem co nie ??


  4. #4

    Re: Kameleony: pytania orientacyjne

    wszystkie te infomracje możesz z powodzeniem znaleść używając wyszukiwarki. Jest bardzo dużo stron poświęconych różnym zwierzętą. O kameleonach napewno coś też znajdzie. Dlaczego idziesz na taką łatwizne? Tak trudno troche pszperać po internecie, ewentualnie odwiedzić bibliotekę?


  5. #5

    Re: Kameleony: pytania orientacyjne

    człowiek to leniwe zwierze, zawsze idzie na łatwizne. ale potrafi byc też upierdliwy :P


  6. #6

    Re: Kameleony: pytania orientacyjne

    nie bądź taki hop do przodu, bo Ci może z tyłu braknąć...


  7. #7

    Re: Kameleony: pytania orientacyjne

    a ty co masz takie pretensje. może jestem leniwy. nie chce mi sie szukać. jak ci się chce to proszę bardzo. nie moge iść na łatwizne ?? mogę i nikt mi tego nie zabroni. nie przymilasz sie takimi odzywkami innym.


  8. #8

    Re: Kameleony: pytania orientacyjne

    a od kiedy na tym forum ludzie przymilają sie sobie na wzajem?
    Jakbyś nie wiedział, nie bardzo lubi sie tutaj trutni co wypisują beznadziejne posty, idą na łatwizne, tylko dlatego że im sie nie chce wpisać paru haseł w wyszukiwarce. Myslisz, że tutaj jesteśmy po to żeby robić za Twoich (i ludzi o podobnych poglądach) dyżurnych wyszukiwaczy? Otóż grubo sie mylisz. Jakbyś miał jakiś jeden problem, to ok. naskrobie sie coś tam i spokój. Ale Ty sobie powymyślasz całą liste życzeń i czekasz aż frajeży Ci odpiszą... Prosze Cie, zastanów sie czasami nad postami, dobrze?


  9. #9

    Re: Kameleony: pytania orientacyjne

    "i czekasz aż frajeży ci odpiszą" ty okazałeś się frajerem, bo odpisałeś. może nie na pytania, ale odpisałeś. i po co właściwie odpowiadałeś. plujesz się, że robisz za dyżurnego wyszukiwacza. nie musisz, a ty robisz zadyme z byle czego. przemyśl to. co do trutni wpisujących beznadziejne posty to chyba po to jest forum, zby zadawać pytania. niedługo to o nic nie będzie można zadać pytania. no i po co ci to było.....


  10. #10

    Re: Kameleony: pytania orientacyjne

    'no i po co ci to było.....' - do czego to napisałeś?

    'ty okazałeś się frajerem, bo odpisałeś. może nie na pytania, ale odpisałeś' - jakbym zaczął Ci wypisywać na temat (w dodatku tak durny) to wtedy mógłbyś mnie nazwać frajerem. Musisz sie nauczyć jeszcze pare rzeczy...
    Więcej nie dyskutuje, bo będzie zaraz tutaj tak jak na temacie foxtrotta.
    Nie mam Cie za gówniarza, ale napewno za upierdliwego osobnika


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •