Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

  1. #1

    2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

    Pan Piotr Noczyński po raz kolejny okazal sie bardzo uczciwy i dla mnie waznym sprzedawca zwierzat terraryjnych.

    Wczoraj sprzedal mi 2 anolisy zielone. Samiec i samica. Wkrotce dojdze jeszczcze jedna samica.
    Dalem je do terrarium w ktorym trzymam dorosle rzekotki arlekin. Na razie nie widze, zadnych powodow do jakichkolwiek konfliktow gdyz anolisy od razu usadowily sie na gornej czesci terrarium na lisciach i bambusowych drabinkach bo tam maja cieplej i blizej do latajacych much.
    Rzekotki natomiast przebywaja raczej w cieniu na dole terrarium siedzac na mchach pod liscmi bluszczy.

    Moze jak bedzie dobrze to anolisy beda sie rozmnazaly... podobno nie ma z tym problemu (tak pisze w opisie). A jakie jest wasze zdanie na temat rozmnazania anolisow i sposobow na to by doprowadzic do kopulacji?


  2. #2

    Re: 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

    hyh wczoraj je dostaleś (tak wynika z tego co napisałęś :P) a już masz w profilu zaznaczone rozmnożenie ?? hyh ciekawe chyba też s ekupie anolisy rozmnażają sie lepiej niz króliki

  3. #3
    Dejot
    Guest

    Re: 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

    no Piotrek jest wporzo za ile on ma te anolisy?

  4. #4

    Re: 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

    rozmnozenie dlatego iz chce je rozmnazac ... to dlatego ... dlaczego od razu nasmiewcze podejscie?


  5. #5

    Re: 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

    40 zl sztuka ... choc teraz nie ma ... ja czekam na kolejne samice


  6. #6

    Re: 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

    ale przecież pisze "rozmnożenie" i jeżeli coś rozmnożyłęś to zaznaczasz a nie :P:P oki kupuje se jutro Pytony krwiste i zaznaczam że chce je rozmnożyć zobaczyłbyś ile by było pytań jak mi sie to udało itp itd <lol>

  7. #7

    Re: 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

    No to trochę tak jakbyś stanął u podnórza Everestu z zamiarem wspięcia się na niego i już całemu światu rozgłosił że go zdobyłeś))) zamiar a realizacja tego zamiaru to dwie różne rzeczy.

  8. #8

    Re: 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

    ja to rozumiem jako, ze chce rozmnozyc te anolisy ... i dlatego zaznaczylem ... nigdzie nie doczytalem sie iz "rozmnozenie" oznacza iz rozmnozylem ...


  9. #9

    Re: 2 anolisy zielone i 2 rzekotki arlekin

    ???????????? rozmnożenie to rozmnożenie i już. Pewnie dlatego nie ma tam napisane że rozmnożenie oznacza że udało ci sie doprowadzić do kopulacji, zapłoadnienia, zniesienia jajeczek wyklucia no i w końcu przeżycia młodych bo to jest logiczne i wynika z tego jednego krótkiego słowa jakim jest: ROZMNOŻENIE. Pozdrawiam i życzę ci tego rozmnożenia anolisków jak najszybciej aby rzeczywistość dogoniła twój profil

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •