Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #1
    michał nierodzik
    Guest

    oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    tydzień temu na forum znalazłem takie oto ogłoszenie http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=33&i=786&t=786 dogadałem sie z kolesiem że dam mu za niego 3 pajaki i modliszke mniej wiecej o tej samej wartosći co kameleon .Podał mi swoje dane i umówilismy sie ,że zwierzaki wysyłamy w ten sam dzień ja miałem pajaki wysłac pocztą a on kamcia konduktorka.wszystko było ok do czsu gdy pojechałem na dwozec po kamia a go tam niebyło .Myslełm ze go niewysłał i po powrocie dodomu napisałem u to ze na dworcu kondurtorka niemiała zadnej paczki.Napisał mi ze to niemożliwe i ze to wyjaśni . Potem po dalszych rozmowach dowiedziłem sie że mnie oszukał mnie. kilka osób z terrarium pomogło mi to udowodnic, Wmawiał mize wysłał mi tego kamcia i ze to niemozliwe poprostu kłamał!!! oszust(Beti) zmienił nr gg i sie do mnie niodzywa .potem dostałem wiadomosc od niego ze moje pajaki nieżyja .Wkurzyłem sie wtedy i postanowiłem je odzyskać .Oszust powiedział mi tylko tyle ze mi je odeśle ale w co watpie......(co mi z trupów) potem juz nieodezwał sie ani słowem .Dzisaj znalazłem aukcje na alegro na której sprzedaje kameleona który maił byc mój tzn ze go niewysłał http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17227067 zatkało mnie teraz niewiem co mam jestem 2 osoba która oszukał postaram sie odzyskać pajaki mam jego dane ale to nic nieda .Narazie z oszustem mam zero kontaktów......... uważajcie na Beti na gg ma na imie jacek a normalnie Stefan niewiem co mam dalej z tym robić!!!!! Ale to niewszystko te pajai co mu wysłałem mówił mi ze niezyja ale dziwne sprzedaje je oto jeden z moich pająków (mój tez miał około 6 cm) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17265959 to napewno moja huahini . to dane na które wysłałem pajaki :

    Stefan Ludkiewicz
    oś.Orłowiec 22/13
    Rydułtowy 44-280 (oszust)100%



    Ja mó wysłałem pajaki on mi mówi ze nieżyja ale sprzedaje je na allegro to świadczy o wyrafinowaniu osoby pomózcie mi co mam z nim zrobic moze ktos go zna



    moje GG:4144141 napiszcie co mam zrobic pomózcie !! dziki wam z góry


    (ps ) niechciał mi dac nr tele swojego

    tosik


  2. #2

    Re: oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Dane kontaktowe pila1111
    JACEK PIOTROWSKI
    ORŁOWIEC 22/11
    44-280 RYDUŁTOWY
    (33)4577318
    FIZIA2@GO2.PL

    to są dane z allegro jezeli to ci pomoże, mnie tez chciał kiedyś nabrać (na kasę) ale się nie dalem )

    co masz zrobić ? zgłoś na policję masz przeciez potwierdzenie nadania paczki, opisz sytuację, tylko wyceń pająki na więcej niz 250zł (twoja szkoda jaka poniosłeś) bo inaczej nie założą sprawy - i tak pewnie nic nie zrobią ale spróbować mozna, możesz też napisać do allegro, podając nr aukcji i zgłosić że pająk pochodzi z kradzierzy, powinni usunąc aukcję a może zablokować mu konto, napisz tez w dziale
    giełda o tym zdarzeniu może znajda się inni nabrani no i ku przestrodze innych bo z tego co widzialem czasem Beti chce coś sprzedać albo zamienić

  3. #3

    CZARNA LISTA

    Proponuję założyć "czarną listę" nieuczciwych sprzedawców/kupców zwierząt i różnych rzeczy związanych z terrarystyką. Spotkałem się już z trzema nieuczciwymi handlarzami (w tym jeden mój przypadek). Napewno jest więcej oszustów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •