Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Agama błotna nie chce jeść

  1. #1

    Agama błotna nie chce jeść

    Mam ja od około mięsiąca i od samego początku nie było z nią żadnych problemów. Dopiero od jakiegoś tygodnia zaczela niechetnie przyjmowac pokarm, a od 2 dni wogole nie chce jesc (ostatnio zjadla 1 malego swierszcza). Nie zwraca nawet uwagi na noworodki mysie a zawsze sie na nie zucala! Czy mam się o nią martwić, czy to normalne ze agamy robią sobie czasem głodówke?
    Z góry thx za odpowiedzi !!!


  2. #2

    Re: Agama błotna nie chce jeść

    Zapomniałam dodać że agama ma rok i 45cm


  3. #3
    Tribel
    Guest

    Re: Agama błotna nie chce jeść

    masz uv, dajesz witaminy, temp. wilg. odpowiednie ?


  4. #4

    Re: Agama błotna nie chce jeść

    tak, wszystko jest ok


  5. #5

    Re: Agama błotna nie chce jeść

    cze ja tez mam agame b. i tez nie chciala jesc.
    twoia agama jest za mala na noworotki mysie i dyze czarne swierszcze, spróbuj jej dac mlode maczniaki albo ogranicz sie do malych i srednich swierszczy (0,5cm-1,5cm)

  6. #6

    Re: Agama błotna nie chce jeść

    moja agama nie jest za mała!!! Bez problemu zawsze jadla noworodki (myszki mozna podawac nawet 20cm gekonom). Dopiero od kilku dni nic nie je


  7. #7
    ...:James:...
    Guest

    Re: Agama błotna nie chce jeść

    King a ty ile masz agame skoro wiesz kiedy sie powinno dawać noworodki a kiedy nie moja ma 37cm i zjada świerszcze 2-3cm i pajaki 4cm to mi tu ciemnoty nie wciskaj że od firi jest mała

    pozdrofka

  8. #8

    Re: Agama błotna nie chce jeść

    Mam agamiszony od 4 lat i są okresy, że nie chcą jeść, lecz po czasie wszystko wraca do normy. Póki co to należy bacznie obserwować zachowanie jaszczurki i nie stresować np. przez wyciąganie z terrarium. Będzie dobrze :-)

  9. #9

    Re: Agama błotna nie chce jeść

    Jak mam jej nie wypuszczac z terra skoro ona caly dzien siedzi i drapie w szybe? :P


  10. #10

    Re: Agama błotna nie chce jeść

    Jeśli chce wyłazić to znaczy, że jest zdrowa. Chore jaszczurki zazwyczaj się chowają i oszczędzają energię.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •