Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Wątek: Zaszla pomylka ...

  1. #11
    Łukasz U.
    Guest

    Re: Zaszla pomylka ...

    Z czystej ciekawości Zobaczyłem co tam słychać na stronie terrar....pl, i wiecie co zgadzam sie z lenym. Po pierona zakładać nową stronę jeżeli jej zawartość jest dokładnie takak sama jak tej już istniejącej. No ja też moge założyć stronkę na temat żółwi wodnych, bo jestem w tym dobry, tylko po co, łatwiej mi wejść tutaj i publikować materiały w miejscu gdzie znajdzie je sporo ludzi, zamiast silić sie na orginalność i 157 raz pisać opis żółwia czerwonolicego. Nie wnikam w sam spór bo nie jestem stronom i mam w nosie kto ma racje. Zamiast kłapać dziobem lepiej byście sie wszyscy wzieli do roboty i opisali gatunek którego jeszcze nie ma. O np. legwanach zielonych można znaleść więcej niż ustawa przewiduje, a jak ktoś ,tak jak ja zapyta o hodowle mrówek, to nigdzie nie można nic znaleść. Jak zapytać na czcie czy na forum to jednak ludzie sporo wiedzą, może ktos spróbuje te wiedze zebrać i opóblikować?
    No ale to wymagałoby pracy i nie bdzie sie można pochwalić, że ma sie stronę, swoją, własną, i jest sie cool (tak to sie chyba pisze), jest sie trendi. Troszeczke więcej pokory moi kochani.
    Poszukujący wiedzy terrarysta Łukasz U.

  2. #12

    Re: Zaszla pomylka ...

    alicjo, chyba dobrze pamietasz ze ja bylem bardzo pozytywnie nastawiony, i to zupelnie z dobrej woli my przyszlismy do pokoiku w ktorym wy przebywaliscie w celach jak najbardziej pokojowych, jak wystawilem do ciebie reke, co uslyszalem? "WRRRRRRRRRRRR" a bana ostatni raz dostalas jak bylas na czacie i spowodowalas kolejna klotnie z nookiem na czacie ogolnym ktory czytaja wszyscy, sprawy osobiste wiekszosc z nas zostawia na email lub na "priv" na czacie a nie na "ogolnym" czacie, czy na "ogolnym" forum. na czacie jest priv na forum jest "na kazdy temat".

    chcieliscie wlasny serwis? macie go, tylko brakuje wam takich entuzjastow jak wy ktorzy by tam zagladali i cos pisali, znalezli cos wiecej niz jest tutaj. tylko i wylacznie sprawa ambicji, ze kazdy z was ktory nie mogl tu napisac artykulu moze go opublikowac tam, tam zasmakowac popularnosci, slawy, lecz w moim przekonaniu nie oto chodzi w terrarystyce(tylko wyrazam swoje zdanie) skoro juz swoje macie, to po co tu zagladac, i jeszcze wiecznie narzekac?

    co do wulgaryzmow, naprawde alice, nieraz bylem na waszym czacie, i nieraz zostalem ostro pogoniony przez glownodowodzacego. juz tam niezagladam, moze i wy sie nad tym zastanowcie, bedzie nam wszystkim razniej, i bedzie przynajmniej spokoj, a nie wieczne klotnie, bujki, skandale, (jakich zreszta juz od waszego odejscia nie bylo)


  3. #13
    Drutus
    Guest

    Re: Zaszla pomylka ...

    Witam poproszę adres drugiego serwisu poprzesiaduję i tu i tam na chacie i sam ocenię i oblukam zawartość

  4. #14

    Re: Zaszla pomylka ...

    hmmmmmm
    a ja dzieki tej wojnie dałem sobie na jakiś czas spokój z pisaniem czegokolwiek. Jak inni chcą niech piszą, ja mam dość.
    Poza tym o co ta cała wojna? Strony przeciez sporo się różnią:
    U Nooka - masa dokładnej wiedzy, opisy, porady. Szybko się uruchamia. Naprawdę największy serwis.
    U Kobera - dużo lepsza grafika choć znacznie wolniej się przez to wszystlo ładuje. Opisy tez nie złe, a i pomysł z tabelkami ciekawy (ułatwia znalezienie najprostrzych i najbardziej podstawowych danych.
    Ja korzystam z obu serwisów. Oba mi się podobają. Oba mogą iść w różne strony nadal będąc stronami terrarystycznymi. Nie musza byc przecież jednakowe. Jak ktos ma pomysł na trzecią stronę to też niech robi. U nas i tak ciężko znaleźć konkretną informację. A na forum często widać, że do danego tematu mozna podejść na kilka różnych sposobów, a wiele osób moze mieć różne podejście do terrarystyki. Dlaczego strony nie moga być różne? Każda ma już swój odmienny styl. Niech się różnią. Dlaczego ma być jedna? Konkurencja dobrze zrobi - zdrowa konkurencja. Wojna mi nie odpowiada.


  5. #15

    Re: Zaszla pomylka ...

    Fryta mysle napisal najrozsadniej. (Procz tego ze mi strony laduja sie tak samo szybko ...)Wypominanie o dokonywanie rozlamow miedzy terrarystami jest po prostu smieszne - w innych krajach jest mnostwo stron, u nas moze byc zdaniem co poniektorych - jedna ...

    Natomiast jesli ktos bierze sie za porownywanie obu stron, pragne zaznaczyc ze w porownaniu z Terrarium.com jestesmy noworodkiem ...

    Leny nie przypuszczam, zebys cos slyszal bo wchodzisz do nas na 1min i zaraz wychodzisz. Potrafisz robic tak po 20 dziennie.

    Pepre tez mi sie wydawalo, ze byles nastawiony w miare pozytywnie ale to chyba byla maska, biorac pod uwage, ze niewybredne wyzwiska sypia sie nadal ... Dla mnie poniewaz cala sprawa z biczogonami (roznica zdan) jest dosc smieszna wynika z tego, ze to chyba wyraz soladirnosci z Nookiem?
    PS: nieraz byles dluzej na czacie i nikt Cie nie wywalal. Najczesciej sam sie zloscisz i sobie idziesz

    Do Samuiego - Kober prosil o przekazanie, ze niestety nie moze tutaj ustosunkowac sie do Twojego posta poniewaz ma bana na serwis


  6. #16

    Re: Zaszla pomylka ...

    Alicja może i istneje kilka set stron. Ale myśle, że nie robią tego co wy. A wy za plecami namawianie ludzi na przejście do nowego serwisu. To jest bardzo chamskie...

    Kiedy ja wchodziłem do was po 20 razy dziennie ?? Nie przypominam sobie...

    Pozdrawiam
    Leny


  7. #17

    Re: Zaszla pomylka ...

    Acha Fryta .. to nie jest 'u Kobera' ...to jest tak samo u Kobera jak u Malego np... u Awi .. u mnie ...u Patryka ...
    Inny system jest mozliwy i funkcjonuje


  8. #18

    Re: Zaszla pomylka ...

    Przepraszam. Mój błąd.


  9. #19

    Re: Zaszla pomylka ...

    Witam zwaśnione rody ;-)

    Chciałem się tylko wypowiedzieć co do tego iż od pewnego czasu sie porównuje ilość stron o tematyce terrarystycznej-Polskich z Zachodnimi i mówi: ''w innych krajach to .........'' Chciałbym wyczulić Wasze zmysły na to, iż to prawda że na zachodzie jest więcej stron i nie kolidują ze sobą ale chwila zastanowienia da odpowiedź na to dlaczego tak się dzieje muwiąc prościej tam na Zachodzie ilość stron terrarystycznych jest współmierna do ilości osób zajmujących sie hodowlą zwierząt egzotycznych wystarczy spojżeć na liczniki wejść ile osób wchodzi i kożysta z róznych stron i każda strona ma swoich wielbicieli więc się nie kłucą ani nic takiego. Była mowa że garstka osób może jeszcze 3 stronke zrobić mozliwe ale czy będzie na to zapotrzebowanie--osobiścię wątpie
    Tak samo jak nie ma zwiększonego zapotrzebowania na pieczywo to nie powstają nowe piekarnie. Strony powinny być dla terrarystów a nie terraryści dla stron. Ludzie tworzący kolejną stronke powinni kierować się nie własnymi kaprysami lecz tym czy jest na kolejną zapotrzebowanie. Na razie koniec mojego wywodu.

    Pozdrawiam


  10. #20

    Re: Zaszla pomylka ...

    Witaj Serpent...

    To prawda co piszesz, ale z pewnosci ilosc terrarystow w Polsce bedzie rosla ... Z czasem wzrosnie wiec tez liczba osob skupiajacych sie wokol WWW, w PST-e itd.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •