Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Agama czerwonogłowa

  1. #1

    Agama czerwonogłowa

    czy ktoś moze mi cos powiedziec o tym gatunku, czy ciezko sie hoduje, ile kosztuje kupno takiej jaszczurki itd. byłbym wdzięczny.pozdrawiam

  2. #2

    Re: Agama czerwonogłowa

    Ty chyba jakiś dziwny jesteś przeciez jest opis na stonie dziś to juz drugi taki przypadek że człowiek pyta o zwierza który jest opisany na stronie (stronach bo inne tez istnieja)
    Terrarystyka jest dla ludzi z odrobiną inteligencji ale widać Tobie jej troche zabrakło (bez urazy)
    Pozdrawiam

  3. #3

    Re: Agama czerwonogłowa

    przeczytałem opis i dlatego zadałem pytanie, poniweaż w opisie wyraznie jest na[isane ze ciezka jest ta jaszczurke w terrarium utrzymac dluzej przy zycie i chciałem się dowiedzieć czy to prawda i ile to jest dłużej? miesiąc, dwa....?

  4. #4
    Moby_
    Guest

    Re: Agama czerwonogłowa

    2 taki sam post.......
    Agama czerwonoglowa jest dosc tania...w kakadu w galerii dominikanskiej(wroclaw) kosztuje(juz jej chyba nie ma) 60zl, a tak pozatym to nie polecam tego sklepu!!!!
    warany stepowe mialy terraria jak dla ptasznikow

  5. #5
    dr Robert
    Guest

    Re: Agama czerwonogłowa

    Zależy jaki kupisz egzemplarz. Przecież nikt Ci nie powie ile będzie żyła, bo nikt tego nie wie. Niestety wszystkie w Polsce są z odłowu. Często też zarobaczone i zestresowane. Po kilku miesiącach bez słońca tracą swoje piękne barwy, marnieją. Oczywiście może się zdarzyć jakiś wyjątkowy egzemplarz w świetnym stanie, ale na to za bardzo bym nie liczył.


  6. #6

    Re: Agama czerwonogłowa

    to szkoda bo bardzo mi sie podoba taki egzemplaz jak w opisie na glównej

  7. #7
    dr Robert
    Guest

    Re: Agama czerwonogłowa

    Takie to są na wolności. I chyba najlepiej oglądać je na wycieczce do Afryki, a nie w terrarium.


  8. #8

    Re: Agama czerwonogłowa

    Dokladnie! Sa takie tanie i ludzie je kupuja a one jakos zle sie aklimatyzuja. Szkoda ich. Niech sobie zyja na wolnosci.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •