Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: tylna scianka ??

  1. #1
    Unit
    Guest

    tylna scianka ??

    Jak i z czego wykonac tylnia scianke do terrarium pustynnego z pianki ile moze taka kosztowac a potem czym to polac gipsem czy zaprawa a moze czyms innym prosze o fotkli na ogolnym forum terrarustycznym z gory tHx


  2. #2

    Re: tylna scianka ??

    ja proponuje korek


  3. #3

    Re: tylna scianka ??

    moim zdaniem korek na duze terra jest za drogi lepiej atlasem sie popawic


  4. #4

    Re: tylna scianka ??

    nigdzie nie jest napisane że terra jest mega duże... Inna sprawa że korek tani nie jest.


  5. #5
    klo85
    Guest

    Re: tylna scianka ??

    a inna sprawa ze korek i postynne hehehe jak by to sztumsko wygladało wyobrazasz sobie

  6. #6

    Re: tylna scianka ??

    tak, wyobrażam sobie bo sam mam tak zrobione. Pustynne terra nie znaczy że mają być same skały. Uwierz mi, można ładnie pogodzić jedno z drugim.


  7. #7

    Re: tylna scianka ??

    Macie jakieś fotki z pianką poliuretanową ?? Chętnie zobacze jak to wychodzi


  8. #8
    klo85
    Guest

    Re: tylna scianka ??

    hehe bez urazy wsomie to niewiem ale zawsze wydawało mi sie ze korek podchodzi bardziej pod tropikalne albo pół wilgotne

  9. #9
    FRED17
    Guest

    Re: tylna scianka ??

    no i masz racje korek i terra pustynne to jedne wielki kicz wkońcu chodzi nam też o wygląd terra!Pobaw sie z pianka lub styropianem i pokryj zaprawa o jasnym barwniku
    Pozdro GREJFRUT

  10. #10

    Re: tylna scianka ??

    wejdź sobie na stronke Biofila, zobacz jakie sułek robi terraria dla np. gekona lamparciego lub agamy brodatej, a potem zabierzcie głos w tej sprawie. Szkoda że nie mam cyfrówki bo byście sie przekonali sami jak to wygląda.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •