Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: terra w sztokholmie

  1. #11
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: terra w sztokholmie


    Może za dużo małpek (może kapucynki czubate).... Jak pisałem ważny jest dobór gatunków wielkość pawilonu i ZAPOBIEGANIE KONFLIKTOM.
    Brawura brawurą (może mnie trochę wyobraźnia ponosi ;-)) ) ale czy holistyczne podejście do ekspozycji zwierząt w ogrodach zoologicznych to zły pomysł? Właśnie tego mi brak w polskich zoo. Byłem kiedyś w dżungli i.... bardzo za nią tęsknię. Intra-pawilon "Amazonia" z zapachami (nie smrodem), temperaturą, wilgotnością, dżwiękami, kolorami - kawałek Natury - TO MOIM ZDANIEM DOKŁADNIE TO O CO CHODZI W NOWOCZESNYM ZOO!


  2. #12
    kymon
    Guest

    Re: terra w sztokholmie

    Jarku, uważam, że to doskonały pomysł, lecz patrząc na ogrody zoologiczne w Polsce czar pryska.
    Przykładowy ogród zoologiczny w Warszawie (nie to, żebym miał uprzedzenia), na pierwszy rzut oka - pięknie, nieustający remont, oaza spokoju i ukojenia dla zwierząt, niestety od kuchni...............dramat.

    Pzdr.

  3. #13
    Jarek Zajączkowski
    Guest

    Re: terra w sztokholmie

    Kuchnię trzeba sprzątać w pierwszej kolejności. A nawiasem mówiąc warszawskie zoo ma już całkowity zakaz przyjmowania zwierząt z zewnątrz. Już nie będzie więcej takich tragedii jaka spotkała Twoje zwierzęta.


  4. #14
    kymon
    Guest

    Re: terra w sztokholmie

    Życzę tego wszystkim zwierzętom.

    Pzdr.

  5. #15
    kymon
    Guest

    Re: terra w sztokholmie

    Dzwoniłem do Pow. Insp. Wet. w Warszawie, który bardzo się zdziwił, że moje legwany ktoś przyjął do zoo, a najśmieszniejsze jest to, że nie było na to żadnych dokumentów.....................

  6. #16

    Re: terra w sztokholmie

    wiedzialem ze bedziecie marudzic .napisalem tylko porostu co widzialem,a leg byl w bardzo dobrej formie.Malpy porostu przed nim uciekaly wiec nie jasno sie wyrazilem.aaa i na dole terra chodzily jeszcze zolwie.terra bylo duze jakies 10 metrow wyskokosci 20 szerokosci i z 15 glebokosci.


  7. #17

    Re: terra w sztokholmie

    aaa chcialem jeszcze napisac ze caly ten ogrood byl bardzo profesjonalny ,byla tam prawdziwa roslinnosc lacznie z mchami i palmami.bo widze ze gdyby nie Pan Jarek to ciezko byloby naprostowac wasza opinie.


  8. #18

    Re: terra w sztokholmie

    No, jeżeli terra miało wysokość prawie czterech pięter to rzeczywiście było ogromne. Właściwie przy podanych wymiarach to nie terrarium, ale prawdziwa hala.

    Opinie są odpowiednie do opisu jaki podałeś, a nie jest on zbyt wiele mówiący.


  9. #19

    Re: terra w sztokholmie

    Mam obawy, że cały budynek tzw. akwarium w Skansenie w Sztokholmie nie ma 10 metrów wysokości. Chyba, że to było poza Skansenem.
    Polecam: http://www.skansen-akvariet.se/html/introduktion.html


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •