Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: pazury lega

  1. #1
    soren
    Guest

    pazury lega

    witam
    czy obcianice pazury swoim legom ?
    ja nigdy tego nie robiłem ale teraz chyba bede musiał gdyz jak go biore na rece niby przypadkiem ale drapie strasznie :P

  2. #2

    Re: pazury lega

    Było tego sporo ale ja nie obcinam. Też kiedyś o to pytałem ale stwierdziłem, że tak go natura stworzyła i niech tak pozostanie. Poza tym mój leg nabiera coraz większego zaufania do mnie i na tym etapie nawet nie zamierzałbym próbować żeby go nie przestraszyć. Może lepiej na razie zastosuj rekawice. Rysiek kiedyś pisał o takich spawalniczych, że są najlepsze i nawet w zielonym kolorze można spotkać.


  3. #3
    kymon
    Guest

    Re: pazury lega

    Nie wiem jak duzy jest Twoj legwan. To jest wazne poniewaz drapanie malutkiego lega jest smieszne, natomiast taki jak moj (130 cm) potrafi juz porobic dotkliwe rany - zwlaszcza jak sie sploszy a my chcemy go przytrzymac. W zwiazku z tym ja swojemu Harremu obcinam i musze powiedziec, ze nie zwraca na to uwagi. A obcinam dlatego, poniewaz nie wyobrazam sobie paradowac w mieszkaniu latem z legwanem w rekawicach spawalniczych.

  4. #4
    soren
    Guest

    Re: pazury lega

    mój ma 100 cm i takrze potrafi zrobic dotkliwe rany chyba jednak mu obetne te pazurki tylko czy nie ebdzie mu to zbytnio w spinaczce przeszkadzało hmm


  5. #5

    Re: pazury lega

    Zacznie na to zwracac jak spadnie kilka razy podczas wspinaczki. Po to maja takie pazury, zeby moc sie wspinac. Nie pasuja podrapane rece to trzeba sie bylo na legwana nie decydowac. Teraz zamiast dostosowac sie do zwierzaka to dostosowujesz zwierzaka do siebie.


  6. #6
    kymon
    Guest

    Re: pazury lega

    Powiedz jaki duzy jest twoj leg i jak duze ma terra, ewentualnie jakie bedzie docelowe

  7. #7

    Re: pazury lega

    Mój ma ponad 160 cm i sporo waży, ale w 100-u% popieram Fatmana.
    Pozdrawiam.


  8. #8

    Re: pazury lega

    Obecnie ma kolo 105 cm. Terrarium docelowe bedzie mialo odpowiednie wymiary.


  9. #9

    Re: pazury lega

    Mój ostatnio miał troszke przycięte pazurki (ma 90cm),wszystkie gałęzie ma poowijane sznurkiem i ze wspinaczką problemów nie ma...


  10. #10

    Re: pazury lega

    Moje auto ma niedzialajace hamulce, na szczescie jechalem dzisiaj po prostej i samo sie po pewnym czasie zatrzymalo. Dobrze, ze nie bylo z gorki...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •