Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Czy ktos widzial moderatora?

  1. #1

    Czy ktos widzial moderatora?

    Topic moze nie o legach ale tyczy sie tego forum. Widzial ktos moze meg? Ostatnio na forum sie nie odzywa.. No i na gg tez jej nie ma.. WIe ktos moze co sie dzieje? Tesknie :P

  2. #2

    Re: Czy ktos widzial moderatora?

    Tylko na zdjęciu... Swoją drogą Meg jako jedna z niewielu umieszcza swoje zdjęcia w profilu. ( nie zebym miał coś przeciwko).

    P.S Przeglądając z nudów profile natknąłem sie na profil o nicku Bazyl. Proszę zwrócić uwagę na zdjęcie( czy to aby nie szyneczka?)...

    http://www.terrarium.com.pl/spis/user.php?id=4976

    Ja rozumiem, że na allegro, prywatnych strronach(nie jesteśmy w stanie kontrolować) ale żeby "pod Naszą latarnią" "To prowokacja grubymi nićmi szyta". A tak poważnie to jawne wysmiewanie sie z tego o czym na tym forum mówi sie chyba od początku jego powstania - ZE LEGWANÓW ZIELONYCH NIE KARMI SIE SZYNKĄ!!!!

  3. #3

    Re: Czy ktos widzial moderatora?

    Teraz doczytałem w profilu, że to nie szyneczka tylko surowa wołowina, więc sie poprawię jeśli Meg pozwolisz: ZE LEGWANÓW ZIELONYCH NIE KARMI SIE WOŁOWINĄ!!!!.

  4. #4

    Re: Czy ktos widzial moderatora?

    brak slow na to by opisac ludzka glupote

  5. #5

    Re: Czy ktos widzial moderatora?

    W ogóle nie karmi się tak, jak to opisuje właściciel. Po co ta sałata, szpinak(!), banany....


  6. #6

    Re: Czy ktos widzial moderatora?

    To jakby pominąłem z racji opadających mi rąk z klawiatury. Wnioskuję o usunięcie zdjęcia z profilu jeśli to możliwe, nawet bez zgody właściciela, bo "nie chce mi sie z nim gadać".

  7. #7

    Re: Czy ktos widzial moderatora?

    Dlaczego wpisałem w zdaniu NIE KARMI SIE LEGWANÓW ZIELONYCH SZYNKĄ taki wyraz - zaczynał sie na "k" potem były kropki, a potem"a" i zniknął. to miało być dobitne stwierdzenie dla tych wszystkich matołów. Ograniczacie wolność słowa )) Pozdrawiam wszystkich, którzy też wstawiliby tam ten wyraz.

  8. #8

    Re: Czy ktos widzial moderatora?

    Moderator czuwa ;-))) (nie ja)


  9. #9

    Re: Czy ktos widzial moderatora?

    wiem wiem. Poczułem sie jak za starych czasów, które znam z książek.

  10. #10

    Re: Czy ktos widzial moderatora?

    właśnie ...ktoś tu pytał o moderatora. Jest...ale działa w ukryciu. Pozdrawiam ale nie popieram.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •