Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

  1. #1

    Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    Dzisiaj myślałam, że dostanę zawału serca. Mój Toffik z ciekawości WSZEDŁ DO DRUKARKI!!! Wiem, że trudno wam w to uwierzyć, ale przeżyłam wtedy chwile grozy. Leguś zaklinował się w środku i zupełnie nie wiedziałam co mam robić. Naszczęście mój tata zachował zimną krew i rozkręcił ostrożnie maszynę. Potem wyjęłam go a on, jak gdyby nigdy nic się nie stało, spokojnie chodził po mnie. Czułam wtedy okropny strach, ale kiedy tata go wyciągnął odrazu mi ulżyło.
    :-/

  2. #2

    Re: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    HMMM... a co jest napisane o chodzeniu legwana po pokoju? Skoro zaklinowal sie w drukarce tzn ze jest jeszcze bardzo maly a na takiego legwana musisz zwracac ekstra uwage zeby mu sie nic nie stalo.

  3. #3

    Re: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    masz poprostu nauczke...oby się to już wiecej nie zdarzylo


  4. #4
    WaRiaT_1986
    Guest

    Re: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    Aj te nasze paskudniki wszędzie wejda ! To kurcze jak on się tam zaklinowal tego pojęcia nie mam i nie wyobrażam sobie tego.


  5. #5

    Re: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    Jeżeli to by się nie wydarzyło, to ja też nie potrafiłabym sobie tego wyobrazić. Legwanik nie jest już taki malutki, ma ok.44 cm. Siedział sobie na mym ramieniu przy komputerze, kiedy nagle skoczył na drukarkę. Zanim zdążyłam zareagować wlazł do otworu, którym wylatuje papier. Myślałam, że ze strachu o niego, padnę na miejscu. Naszczęście i jemu, i mi nic nie jest.

  6. #6

    Re: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    jak tak bardzo ja lubisz to dlaczego chcesz ja sprzedać? nie rozumiem...


  7. #7

    Re: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    Ponieważ moja mama lega nie akceptuje. A raczej jego przyszlych rozmiarów.

  8. #8

    Re: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    Teraz drukarka będzie pisać legwanim pazurem. Znaki interpuncyjne zastąpią łuski :-)
    Jeśli mama lega nie akceptuje, trzeba było o tym pomyśleć przed zakupem .


  9. #9

    Re: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    jezeli naprawde masz tyle lat ile jest stwierdzone w opisie to wydaje mi sie ze mama nie ma az tyle do powiedzenia. bez obrazy oczywiscie. ale zastanow sie jezeli leg ma w tej chwili 40cm (skoro zmiescil sie do drukarki to rozumiem ze liczyles z ogonem) tzn ze masz jeszcze sporo czasu az ci urosnie do rozmiarow giganta.
    dzieje sie to szybko ale nie przesadzajmy! postaraj sie mama przekabacic- ze sam zapracujesz na lega, na terrarium etc... gwarantuje ci ze za rok twoja mama sie w nim zakocha i pod twoja nieobecnosc bedzie dbac o niego lepiej niz ty

    pozdrawiam

    Dlugi

  10. #10

    Re: Legwan Zielony a DRUKARKA :-/

    KaNaPka, Ty jesteś KaNaPkA czy KaNePek )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Pozdrawima

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •