Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: łamliwośc grzebienia:(

  1. #1

    łamliwośc grzebienia:(

    co mam zrobic i nie wiem od czego tak sie dzieje,ale mojemu legwanowi grzebien na grzbiecie glownie w okolicach zyji tak jak by chudnie i usycha?a przy wylinkach traci goi ma takie kikuty teraxz od czego to moze byc?czyzby od "kwoki"?


  2. #2

    Re: łamliwośc grzebienia:(

    a ściągasz mu wylinkę w grzebienia. często sie zdarza że sam nie schodzi i trzeba mu pomóc. inaczej przyplącze mu sie jakiś grzyb skórny

  3. #3

    Re: łamliwośc grzebienia:(

    ANd a jakie witaminy mu podajesz i czy ma świetlówkę?:>


  4. #4

    Re: łamliwośc grzebienia:(

    vibowita i ma swietlowkep.s. kiedy jej nie mial i grzalsoe na grzejniku,nie bylo tych objawow


  5. #5

    Re: łamliwośc grzebienia:(

    Na to wpływają wszystkie warunki i nie sposób napisać, czy to niewłaściwe dawki witamin, wilgotność, UV, czy jeszcze coś innego ?????


  6. #6

    Re: łamliwośc grzebienia:(

    Może jeszcze grzybica ?


  7. #7

    Re: łamliwośc grzebienia:(

    Hm... To ja mam inną teorię...

    Ostatnio mój Fredek żadko przsiadywał pod świetlówką z UV... i zauważyłem wtedy, że jego grzebień stał się jakiś taki bardziej miękki, jakby cieńszy i zaczął się wyginać na boki... Bardzo mnie to przestraszyło gdyż nie chciałbym by stracił grzebień lub miał taki pokrzywiony...Toteż przeniosłem jarzeniówkę nad miejsce gdzie teraz lubi przesiadywać i po nie całym miesiącu widze ogromną różnicę... teraz ma bardzo sztywny i prosto stojący grzebyk ...


  8. #8

    Re: łamliwośc grzebienia:(

    dziex-cos pokabinuje,,,


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •