Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: wizyta w zoomarkecie

  1. #1
    locia
    Guest

    wizyta w zoomarkecie

    Wczoraj odwiedzilem jeden ze sklepów zoologicznych w Bydgoszczy stalo tam terrarium z mlodymi legwanami. 3 legusie spaly jeden na drugim, zapukalem delikatnie w szybke i oczom nie uwierzylem, legusie rzucily sie do szyby i zaczely ja drapac, chcialy sie wydostac, poruszalem palcem po szybie a wszystkie 3 wraz z moim palem a w oczach mialy napisane "weź mnie". Żal mi sie zrobilo gdybym mial warunki to od razu bym je kupil (wszytkie 3 ) ) mam juz legwana ktory jest moim oczkiem w glowie i czlonkiem rodziny

    pozdrowionka


  2. #2

    Re: wizyta w zoomarkecie

    po pierwsze pukanie jakiemukolwiek zwierzakowi w szybke nie z dobrze o tobie świadczy, a po drugie IMHO te legwany spodziewały się ża masz cos do jedzenia... po prostu skojarzyły ruchy przy ich terra z pora karmienia...


  3. #3

    Re: wizyta w zoomarkecie

    Ja byłem dzisiaj w Tesco i tradycyjnie zajrzałem do Zoo Africa na pasażu. Długi czas było dobrze, ale dzisiaj znowu jest źle :-( Gadów mieli mało, gekon lamparci, dwa legwany i chyba to był wąż zbożowy, oraz żółwiki. Niestety obydwa legwany z martwicą końcówki ogona, strasznie chude i do tego pełno roztoczy. Czerwone robactwo po nich łaziło. Poprosiłem faceta z obsługi sklepu i naświetliłem mu problem. Czekałem kiedy powie, że lada chwila będziemy (właściwie już jesteśmy) w Unii i bedzie lepiej. Zobaczymy co dalej...


  4. #4

    Re: wizyta w zoomarkecie

    Rysiu moze wspolny wjazd z TOZem do Tesco??? Dawno nie robilismy zadnej kontroli!!!


  5. #5

    Re: wizyta w zoomarkecie

    Sam wiesz, że to nie ma większego sensu. Co może TOZ ? Nie jedno takie miejsce gdzie by się chciało coś zaradzić ;-( Nie przechodzę obok obojętnie, zawsze proszę personel i swoje powiem, jedni coś zmienią, inni jak Całka z Egzotarium mają Cię w d... :-(


  6. #6

    Re: wizyta w zoomarkecie

    Filip, maila do pani redaktor ;-)


  7. #7

    Re: wizyta w zoomarkecie

    Jasne, moze znowu pare zdjec u mnie w domu pstryknie


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •