Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: sama zbudowałam :)

  1. #1

    sama zbudowałam :)

    Chcę się pochwalić nowym terrarium które sama zbudowałam , jeszcze nie jest do końca skończone , robie jeszcze wodospad , ale jestem z siebie dumna .Jak na " słabą płeć " wyszło super i nie przyjmuje krytyki Moj Leo nie miał problemów z aklimatyzacją w nowym domku , oczywiscie najulubieńszym miejscem jest najwyższa półka . Drugie ulubione miejsce to świateczna choinka na której robi za żywą ozdobę choinkową


  2. #2

    Re: sama zbudowałam :)

    ladniusie tylko kto je zbudowal ikto mieszka bo nie widac projektantki ani mieszkanca ja jak skoncze swoje tp tez umiescze foto wrrrrrrrrrr

  3. #3

    Re: sama zbudowałam :)

    projektantka siedzi przed kompem a mieszkaniec na choince obok


  4. #4

  5. #5

    Re: sama zbudowałam :)

    Normalnie nie wierze że sama zbudowałaś to terra.Całkiem ładne ))


  6. #6

    Re: sama zbudowałam :)

    Uwierz , jestem sprytną bestią Nikt mi w niczym nie pomagał i dlatego jestem taka dumna z siebie (ale sie przechwalam .


  7. #7

    Re: sama zbudowałam :)

    No to gratuluje bo wyszło Ci bardzo ładnie )))


  8. #8

    Re: sama zbudowałam :)

    Super ozdoba choinkowa terra tez. Jestes niesamowita Dorotko.Pozdrawiam.


  9. #9

    Re: sama zbudowałam :)

    suuuuuuuuuper terra bardzo mi się podoba tylko mam prośbe bo terra jest, leg jest a projektantki na fotkach nie widać hehe
    pozdrawiam


  10. #10

    Re: sama zbudowałam :)

    Super terrarium, gratuluję.
    Masz może projekt swojego dzieła? Jak przyczepiłaś te półki i jak zrobiłaś stelaż i jak to wszystko razem połączyłaś ze szkłem, aaaaa i jeszcze jak zrobiłaś podłogę i te "nogi" - to jest stabilne? No i ogólnie jak to się wszystko trzyma?

    Wiem, że tu jest strasznie dużo pytań ale bardzo bym chciała znać na nie odpowiedzi bo w wakacje będę robić terrarium dla mojej agamki błotnej a nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.

    Dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •