Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Pierwsza lampa w terrarium

  1. #1

    Pierwsza lampa w terrarium

    Dzisiaj podlaczylem lampe lecznicza dla mojego legwanika dopuki nie przyjdzie mi z intera swietlowka zamowiona. Czy to ze moj legwan teraz dziwnie sie zachowuje cos oznacza... bo wczesniej nie mial kontaktu z taka lampa, a teraz ciagle sie kreci, zmienia miejsce, dziwnie wymachuje ogonkiem i wystawia grzbiet, czy to cos oznacza??? Teraz w terra jest ok 33 stopni (termomert jest naklejony nas zybe) i nie wiem czy to nie za wysoka temperatura. Lamapa ta imituje uvb i uva oraz daje duuuuzo ciepla. Czy zachowanie mojego lega jest normalne???


  2. #2

    jak u weta?

    jak w temacie


  3. #3

    Re: jak u weta?

    do weta to jade ale dopiro w piatek bo wtedy bede mial transport hyh myslalem ze dzisaij sie uda ale nic z tego no coz a co z ta lampa??? czy jego zachowanie jest normalne???


  4. #4

    Re: Pierwsza lampa w terrarium

    Witaj , zachowanie jest normalne , bo legwan to jak akumulator naładuje się ciepłem i szleje ))) lub trawi. Pozdrawiam! Temperatura jest dobra choć powinien mieć i chłodniejsze miejsce w terra. np 27 st. w innym kącie.

  5. #5

    Re: Pierwsza lampa w terrarium

    lampa jest polozona po lewej stronie terra nad termomertem a po 2 stronie jest cien z klody ktora mu wsadzilem i teraz wlasnie sie tam schowal


  6. #6

    Re: Pierwsza lampa w terrarium

    a co to za lampa?

  7. #7

    Re: Pierwsza lampa w terrarium

    czyli się nagrzał i sobie teraz "stygnie" )))

  8. #8

    Re: Pierwsza lampa w terrarium

    lamapa jesy duzzzzzzzzzza na porwnanie moge powiedziec ze jest woelkosci lampy wkrecanej do zyrandoli i ma taki sam gwint... zalatwilem se ja od znajmoej ktora uzywala tej lamy w celach leczniczych dla siebie, spytalem sie mojego qmpla weta lecz mieszka 300 km odemnie i pwoiedzial ze moze byc taka lampa jej najnizsza czesc jest ok 50 cm nad dnem terra, i zastanawiam sie czy nie lepiej bylo by ja troszke podniesc....


  9. #9

    Re: Pierwsza lampa w terrarium

    a co na niej pisze ? to ważne ! czy to nie jest taka lampa jak w FAQ ptk8 ?

  10. #10

    Re: Pierwsza lampa w terrarium

    z wygladu to jest wlasnie taka lampa... ale swiecila sie max 20 minut a wiec chyba nie przecholowalem... wlaczylem mu juz zwykla... niestety bede musial czekac na te swietlowke...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •