Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Metrowy "Pikuś" za oknem ;)

  1. #1

    Metrowy "Pikuś" za oknem ;)

    Właśnie oglądałem "teleskop"/takie Poznańskie wiadomości ;P/ I usłyszałem o Legwanie zielonym który wyszedł z terrarium , potem wyszedł przez okno z mieszkania we wierzowcu i powędrował po ścianie wierzowca do szczeli miedzy płytami osłaniającymi blok... Właścicielka lega o imieniu Pikuś wezwała strarz pożarną która uratowała Legwana... Fajnie co, nie??? ))))))))))))))))))


  2. #2

    Re: Metrowy "Pikuś" za oknem ;)

    "Właścicielka lega o imieniu Pikuś " - ciekawe imie jak dla czlowieka


  3. #3

    Re: Metrowy "Pikuś" za oknem ;)

    To nie jest tak fajnie ! I on i ona mieli szczęście bo takie przypadki kończą się raczej tragicznie dla legwanów, a są spowodowane w wielu przypadkach głupotą właściceli :-(((. Pozdrówko! Rysiek

  4. #4

    Re: Metrowy "Pikuś" za oknem ;)

    Hm.. pikuś...moja babcia nazywa tak samo mojego lega kiedys powtorzyla to ze 20 razy mocno sie wkurzylem od tego czasu mowi rzadziej...:-) to potrafi byc denerwujace zwlaszcza ze leg ma na imie Smok ale czesciej mowimy na niego Gadzio :-)


  5. #5

    Re: Metrowy "Pikuś" za oknem ;)

    Widzialem te wiadomosci i sam chcialem zamiescic posta
    Lecz musze powiedziec ze wlasciciel tego lega nie byl zbyt odpowiedzialny (


  6. #6
    widzew
    Guest

    Re: Metrowy "Pikuś" za oknem ;)

    Dziś na TVP3 był epilog tego zdarzenia. Okazało się, że właścicielem legwanka jest chłopiec obenie leżący w szpitalu na onkologii, więc zajście miało miejsce podczas jego nieobecności. Matka drżącym głosem stwierdziła, że bardzo się bała, że coś się stanie pupilowi jej chorego syna.
    Nie potępiałbym więc właściciela.

  7. #7
    __DAWID__
    Guest

    Re: Metrowy "Pikuś" za oknem ;)

    WSUMIE TO FAJNIE CIEKAWE CO ROBILA WLASCICIELKA


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •