Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ciemny łepek

  1. #1

    Ciemny łepek

    nie wiem co to jest i jaka jest tego przyczyna moj Gizmo drugi dzien ma ciemny łepek głowa pozbawiona jest kolorów i zaczerniona jutro wybieram sie do weterynarza ale mimo wszystko proszę o pomoc na forum może ktos z Was bedzie wiedział co z tym zrobić... pozdrawiam i z góry dziekuje za wszelką pomoc .

  2. #2

    Re: Ciemny łepek

    a jakie to zwierze??

  3. #3

    Re: Ciemny łepek

    jest to legwan zielony ma 6 miesiecy jestem od niedawna jego posiadaczem. Terrarium jest wyposażone w Day glo 75 W i jutro wybieram sie po świetlówkę Repti glo 5.0 nie jestem pewien czy to nie jest zwiazane wlaśnie z brakiem tego oświetlenia ... prosze o opinie i o pomoc z góry dziękuję.

  4. #4

    Re: Ciemny łepek

    Set, Repti Glo 5,0 jest jak najbardziej potrzebne dla legwana, a na Day Glo szkoda kasy, bo spokojnie zastąpi ją zwykła zarówka "lustrzanka" Philipsa za ok.4 zł lub nawet z Piły za ok. 2 zł. Co jest powodem pociemnienia głowy trudno z opisu powiedzieć. Brak Repti Glo raczej tego nie spowodował, jeśli stało się to w krótkim okresie czasu. Pozdrówko! Rysiek

  5. #5

    Re: Ciemny łepek

    konsultacja u wet napewno nie zaszkodzi, ale podobne objawy maiłmój leg po zakupie myśle że jest to spowodowane stresem, i nie należy się tym przejmowac, teraz kilka m-cy później leg jest okazem zdrowia a ta prawie czerń na głowie znowu jest szaro zielona

  6. #6

    Re: Ciemny łepek

    Dziekuje Wam za pomoc. Wizyta u weta napewno nie zaszkodzi a o żarówkach warto wiedzieć Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •