PDA

Zobacz pełną wersję : legwan



Tomek Tasior
28-12-2011, 13:59
Kupie legwana tanio i zdrowego.Jestem zŁodzi

Marysia
28-12-2011, 14:26
A moze bys uratowal jednego z tych legwanow z ZooNatura w Geancie na Wlokniarzy...?

Jarek Zajączkowski
28-12-2011, 15:00
Poproś o dokumenty pochodzenia

Dota
29-12-2011, 03:38
Dobrze radzisz Marysiu...
Są w strasznym stanie... może nie tyle fizycznym, co predzej chba psychicznym :(
Jak mozna dać zwierzaczkowi tak mało śiwatła i tylko robale do jedzenia???
Taki leguś na pewno byłby Ci bardzo wdzięczny... bo potrafią to okazywać.
Wstawiam się za Marysią (Całuski dla Ciebie i Spikusia ;+)
Dorota

Jarek Zajączkowski
29-12-2011, 04:58
Tak dobrze jest zabrać zwierzaki z piekła ale za tydzień pojawią się nowe i nowe i nowe.......... Kupisz wszystkie?

akasza
29-12-2011, 05:35
Widze, ze nie tylko we Wroclawskim Geancie jest zle! I to bardzo zle. Legwany siedza w malych AKWARIACH!!!, na suchym zupelnie torfie, nie maja nawet zbiornika na wode a w misce resztki obsypanej torfem salaty - zawsze to samo menu. Dziwi mnie taka sytuacja, bo wiem, ze wlasciciele sami hoduja legwana, swego czasu mieli go w sklepie, jest duzy i piekny. Dlaczego wiec w takim stanie przechowuja inne zwierzeta? Ostatnio w jednym z tych pseudoterariow widzialam nawet zaschniete zwierzatko (jakas inna jaszczurka) HORROR!!! Czy ludzie z ochrony zwierzat nic nie moga zrobic w tym temacie?
Ja niestety nie mam warunkow ani kasy na przygarniecie drugiego Legusa, ale jesli ktos moze to jest to bardzo dobry pomysl.
Pozdrawiam wszystkich.

Jarek Zajączkowski
29-12-2011, 07:06
Był duży i piękny.....

akasza
29-12-2011, 07:25
Czy to panie Jarku znaczy, ze juz go nie maja czy ze cos mu sie stalo? Mam nadzieje, ze to ta pierwsza opcja, a legwan jest teraz w dobrych rekach.
Pozdrawiam.

Marysia
29-12-2011, 09:35
Hej ;-)
Dziękuję Dorotka za poparcie..;-))) Rzeczywiscie ich jedynym pozywieniem jakie ostatnio widzialam byly maczniaki...Ja bardzo się cieszę, że wyciągnęłam mojego legusia z teg "piekła"...Jak narazie ma się dobrze i myśle, że prędzej czy później, gdyby nikt go nie kupił, zechłby.....:(

Ps. Ja również Cię pozdraiwam Dorotko i Ozzka oczywiście też ;-) Przykro mi, ale teraz nie mam za dużo czasu, bo zaczęła sę szkoła...:(

42d3e78f26a4b20d412==