PDA

Zobacz pełną wersję : Zobaczcie: http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=100&i=50



Silent_Dragon
28-03-2014, 12:07
Witam

http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=100&i=5073&t=5073

Pozdrawiam :((

Mikelos
28-03-2014, 12:31
yyy czemu tu dałeś taki temat ?

Silent_Dragon
28-03-2014, 12:34
Witam
Bo to chodzi o ten dzial :((
A to jest link do wyjasnienia bo wszyscy mysla ze to ja!!
Przysiegam ze to nie ja!!
Pozdrawiam

PyRyLy
28-03-2014, 12:47
Winny sie tlumaczy :P

Silent_Dragon
28-03-2014, 12:49
Witam
tak wiecie co pokasowalem wsyztskie posty zeby stracic moderatora!!! Ehhh
Pozdrawiam

Mikelos
28-03-2014, 12:58
a mozecie mi wytłumaczyc o co chodzi, bo nierozumiem ?

Marian667
28-03-2014, 13:01
Nie wiem wogole kto Ci dal moda....

Goblin
28-03-2014, 13:28
Marian667 naszczęście będzie nowe forum i nowa ekipa moderatorów ... tzn. Nook będzie nową kompletował , a ci dostali bo sie prosili ... więc z powołania to raczej nie jest...

minok
28-03-2014, 13:29
Goblin ty to masz gadane;p Ja NIGDY nie prosiłem o moderatora. A wogóle to prosze po podanie jednego przykłądu mojego złego moderowania. Tylko jeden.

Goblin
28-03-2014, 13:34
Profil i

"Tenebrio molitor Mącznik młynarek(i inne robaki na żarcie:P) 50, 50, 0 "

Gdzie tam chyba było kiedyś że niemożna mieć w profilu zwierząt karmowych ? i ja MODERATOR znajdzie taki profil to moze skasowac :)

Ja mówie to co na GG sie dowiedziałem :]

minok
28-03-2014, 13:37
Ok spoko ale to nie jest złę moderowanie tylko błąd w profilu:) Moge usunąc. Ale podaj mi przykład moderowania:)

Goblin
28-03-2014, 13:43
minok mi chodzi o łamanie regulaminu , nie o moderowanie bo jeszcze niewidziałem twoich interwencji na forum ... ogólnie to ja niewypowiadam się tylko za siebie nie wiem czemu ludzie którzy na GG narzekają na nowych adminów niewyrażą tego na forum ... bezsensu , no ale cóż czekamy na nowe forum i nową ekipe modów ... Może boli mnie to że masz lat 14 a jak widze 14 latków przed blokiem to aż mnie w brzuchu ściska że kiedyś tez byłem taki głupi , ale to ten wiek niestety :) wiele osób które jest na tym forum od kiedy Ty jestesze na dywan po drabinie się wspinałeś chyba bardziej zasługuje na to , do tego dysponuje o wiele wiekszą wiedza na temat terrarystyki ... przykłady mógłbym podac i to dosyc troche ale czy ma to sens ...

Marian667
28-03-2014, 13:51
Zgadzam sie z Goblinem. Moderatorzy powinni byc naprawde dobrze dobrani ze wskazaniem na duze doswiadczenie w dziedzinie terrarystyki, zyczliwosc i brak szczeniackich wybrykow.

minok
28-03-2014, 13:54
Ok szanuje twoje i ztego co mówiesz wielu innych zdanie ale:
- czy to, że miałęm nazwe karmówki w spisie jest aż tak straszne? Już usunołem jęsli was drażniła
- Co am do tego mój wiek. Wiele ludzi ukrywa wiek, ale nie ja. Ja nie ukrywam tego iel mam lat ponieważ nie wiem czyni z człowieka lepszego.
- Ogólnie, ludzie uważają mnie za gorszego moda bo jestem młody, a może dlateog " że sobie mao nabiłęm postów" (:D)
-Na forum nie niejestem od dwuch dni.
- Dlaczego uważasz, że nie posiadam wiedzy na temat terarrystyki? Nie wiem skąd wyciągasz te wnioski, bo chyab nie z mojego wieku

Zorbiło się modne: bontownicza postawa na forum i oskarżanie modów za wszystko co najgorsze. Nie wiem skąd takei zachowania z zazdrości? z pokaznia, ze jesteście cool? przecież żaden moderator ( ja również) nie chce źle dla tcp i pełni swoje funkcje jak najlepiej potrafi.

Dlatego najpierw głeboko się zastanówcie zanim napiszecie jakieś historyjki.

_PitBull_
28-03-2014, 14:01
popieram Cie w pełni i wiem ze to nie Ty zrobiłes !!

Mikelos
28-03-2014, 14:01
popieram ... niektorzy modzi myslą ze "wyzej srają niz dupy mają" ... cfaniaczki ... ehhh

Goblin
28-03-2014, 14:03
minok napisał

"Dlatego najpierw głeboko się zastanówcie zanim napiszecie jakieś historyjki."

Ja niepisze żadnych historyjek gadałem dzisiaj na temat nowych modów z Nookiem i dowiedziałem sie co nieco , a zastanawiac to ja radze tobie zebyś tak przed każdym swoim postem pomyslał chociaz przez sekunde ...

Punkt 10 regulaminu:

10). Wiadomości typu "Zgadzam się w pełni z użytkownikiem y", "Masz rację", "Nie masz racji", "he he", ":)" bedą usuwane ze względu na brak treści (są to posty nie przenoszące żadnej konkretnej treści, nie potrzebnie zaśmiecające forum, utrudniające poruszanie się po forum innym użytkownikom)

Twój post

"HEhe:D dobra zgadzam się ale mam mieć efektowne widowisko:D"

"Hehe:D Handel antykami:D"

Nastepny przykład posta który chyba nic niewnosi ??

"Ty sobie jaja robisz czy tak na serio pytasz?:DDDD Niedługo będą butelkować agamy:P"


Dalej niechce mi sie wymieniać ale utrzymie zdanie że modem powinien być ktoś kompetentny..

jeszcze jedno twoją wiedze o terrarystyce wnioskuje po twoich postach...

Marcin .P
28-03-2014, 14:05
a po co robić z tego afere :(
poprosty stało się i koniec . niech nook spradzi logi i będzi wszystko jasne a nie teraz jakieś pretensje macie :(

P.s moje posty też poszły i co trudno :( ale płakać nie będe wkońcu każdy moze się omylić mod,op, to też człowiek a nie jakiś komp z pentagonu co niby nie omylny :/

inneczasy
28-03-2014, 14:08
Hmmm..... nie wiem co ma wiek Minoka do jego wiedzy terra to po 1-sze a po 2-gie nie wiem do czego ta terra wiedza ma być wykorzystywana na dziale zdjęcia..... Z wiedzą jaką dysponuje Minok, na pewno na tym dziale sobie poradzi :D Młody jest i owszem, ale uważam że jest świetnym operatorem, i tak samo moderatorem na forum. Jakoś poza tą "aferą znikających postów" nie było do niego nigdy zastrzeżeń, więc skoro jest wyjaśnione, ze nie Minok wywalał te posty to niebardzo rozumiem o co do Niego pijecie.... MINOK NA PREZYDENTA :D !!!

Goblin
28-03-2014, 14:16
inneczasy napisałem że wnioskuje wiedze z postów a nie z wieku ...

Marcin .P , Nook może i sprawdziłby logi ale zobacz sobie podpis Double to dowiesz sie jakie zdanie ma aktualnie Nook o forum , przynajmniej takie samo mam wrazenie po rozmowie z nim , Nook raczej skupia sie na nowej wersji tcp niz na tym co teraz jest i dzieje sie na forum , pamiętam czasy kiedy forum było zupełnie inne ... nowi mogli zadać pytanie i uzyskać na nie odpowiedź teraz to tylko moga zostać conajwyżej zbluzgani...

minok
28-03-2014, 14:16
Dobra ostatnia rzecz jaką napisze. Jak bym każdemu podliczył nieregulaminowe posty ( jak to wszystkie moje pięknie napisał Goblin) to każdy prawie by miał bana:D
Po za tym moderator też człowiek;p A po nad to nie podałeś mi ani jednej ozanki mojego złego moderowania ( bo łamanie regulaminu to co innego) więc uważam, twój postulat jako nieuzasadniony.

Vanaloon
28-03-2014, 14:22
Goblin jeżeli sądzisz że każdy kto ma 14 lat jest głupi to twój problem... po troszejednak masz rację, bo większość 14-latkówrzeczywiście nie w pełni myśli :-/ ale nie wszyscy i nie sprowadzaj konkretnej grupy wiekowej do ogółu, że niby wszyscy tacy sami są... bo nie tylko minoka obrażasz któr moim zdaniem jest świetnym moderatorem... a Nook na pewno nie wybrał go przez ładne oczy więc zamknij się już proszę bo oceniać z boku najłatwiej... i zauważ wreszcie to co dzieje się teraz. Wszyscy wydzierają mordy na Minoka, oskarżają go bezpodstawnie... a on przyjmuje te oskarżenia ze spokojem, z rozmysłem, nie ma do nikogo pretensji, nie twierdzi że przewyższa cię wiedzą, jak ty, nie wykłuca się, nie próbuje desperacko udowodnić swojej niewinności... to według mnie jest godna postawa prawdziwego moderatora... jego postawa przewyższa cię stukrotnie, mimo wieku i "znikomej" jak twierdzisz wiedzy na temat terrarystyki... Według mnie Minok powinien zpowrotem otrzymać moda

Goblin
28-03-2014, 14:23
A czy według ciebie moderator może łąmać regulamin ?? bezsensu , każdy "szary" człowiek dostaje bana za łamanie regulaminu , a mod co ? samowolka i robi co chce :] bezsensowne poglądy :]

Jak dla mnie można zakonczyc tą beznadziejną rozmowe , czekamy na nowe forum i nowych modów ... zobaczymy jakich wyborów teraz dokona Nook bo sam powiedział coś w stylu że to była nieodpowiedzialna decyzja ...


*********************************

Do Vanaloon on jest nadal modem ... jeżeli rozmawiałeś z Nookiem o tym jak wybiera nowych modów i na jakiej podstawie to udzielaj się ... czytaj ze zrozumieniem bo o ile mnie pamięc niemyli gdzies pisałem że nie wszycy 14 latkowie sa tacy sami ... Dzisiaj niemam już sił prowadzic dalszej konwersacji , oczewiście moge byc prowokatorem i tym złym ... opinia na tym forum mało mnie obchodzi bo to już nie jest te same forum co kiedyś ... ludzi z którymi chciałem poznac poznałem i utrzymuje z nimi kontakty , ci którzy mi są obojętni ostaną mi obojętni a tych których niezchce znać niepoznam ... Vanaloon zapewne niemasz bladego pojęcia jak to forum wyglądało 1,5 roku temu ? wszyscy ludzie rzyczliwi i chcieli przekazać jakąs wiedze , teraz 80% tych ludzi odeszło przez dzieci , które sprawiły se kędziora i nauczyły sie łaciny gekona lamparciego i uwazają się za zaawansowanych terrarystów ... serwer ten czeka taki sam los jak tp , bo albo ludzie się sprężą i odrodza najlepszy terrarystyczny serwer w Polsce albo upadnie i nigdy sie niepodniesie , a porady udzielane na nim będa własnie przez dzieci z kędziorem... Takie jest moje zdanie i wcale niechodzi mi tu o Minoka tylko o całokształt tcp.


***************************

Nazar niepałam rzadzą moderowania , nawet jakby mi za to płacili niechciałbym byc modem takiego serwisu w jakim stanie jest teraz tcp.

Tyle mam do powiedzenia bo widze ze ludzie potrzegaja to w nieodpowiedni sposób.



Wiadomość zmieniona (13-05-05 23:58)

Vanaloon
28-03-2014, 14:26
To może ty Goblin zgłosisz się na moderatora i pokażesz wszystkim jak winien wyglądać Moderator z prawdziwego zdarzenia, a słyszałeś może powiedzenie że "Wiedza czyni skromnym, a niewiedza Pysznym"... sorry ale w tym momencie to ty zakwestionowałeś wiedzę minoka na tle swojej... podczas gdy ten oddał "należyty" ci szacunek...

Marcin .P
28-03-2014, 14:32
Nie interesują mnie czyjeś podpisy bo to temat z innej bajki :( choć nie powinno się obrażać innych urzytkowników czy wypisywać głópot :( ale niektuży są nadal dziećmi
Ja pamietam forum jak jeszcze ciebie na nim nie było :) wiem ze teraz coraz młodsi zaczynają pisac i niekiedy na nie właściwy temat , ale taka jest młodść :( sami kiedyś byliśmy tacy, mnie też denerwuje jak ktoś nowy o coś pyta a tu otrzymuje odp w sęsie jechania po nim bo nie przeczytał : Faq czy opisu :(
sądze że na forum zdjęcia nie jest wogóle potrzebne doswiadczenie w modowaniu , czy nawet w terra bo co najwyżej to mozna po ogladać zdjęcia zwierząt :) to nie to samo co np. węże,jaszczurki itp.
Co do nooka to wiem ze pracuje nad nową wersją forum i może nie ma czasu na pisanie i sprawdzanie co się dzieje, sądze że ma powód jakim zapewne jest budowa forum :) ale niestety coś kosztem czegoś.



Ja proponuje zamknąć temat !!

aha i minok na prezydenta :P

Nazar
28-03-2014, 14:36
Vanaloon ma w 100% racje.

Goblin widze ze pałasz zadza moderowania i tym samym zazdroscia skierowana w strone mlodego goscia ktory bardzo dobrze spelnia sie w swojej roli. Co do przytaczania slow nooka, to proponuje Ci zamilknac, bo gdyby chcial to publicznie powiedziec to by powiedzial i bez adwokata.

Sugeruje wiec danie sobie na wstrzymanie z komentazami i oskarzeniami.

A tak poza tym nie wiem po co silent zalozyl kolejny temat...

42d3e78f26a4b20d412==