PDA

Zobacz pełną wersję : Boehmei



Karton
16-05-2014, 03:20
tak wlasnie ona mi zwiala wczoraj w nocy:/ moze w znacie jakies pulapki moze cos wymyslicie, razem z mauer'em i usamom przesukalismy caly ale to caluski dom i nic:(

wh6fxe
16-05-2014, 03:26
wysyp na jakas duza kartke wlokno kokosowe. zraszaj codziennie woda i ogrzewaj lampka. daj jakas kryjowke. wloz w jakas szpare czy co:]. pajaki ciagna do miejsc cieplych, wilgotnych.

Lukas_d2005
16-05-2014, 03:28
Były jużpodobne rady na forum : wysyp w paru miejscach wilgotny torf,możliwe że przyjdzie szukacjąc odpowiednio wilgotngo miejsca. Poszukaj jeszcze raz baaaaardzo dokładnie,zdarzały sięprzypadki że po przeszukaniu całego mieszkaniu w poszukiwaniu pająka właściciel stwierdził że pająk siedział za terra... :D Sprawdźdokładnie w łazience - mógł przyjść za wilgocią.

Karton
16-05-2014, 03:39
hehe dzieki L3 poszukamy go i ze m,nie nie zbesztaliscie:d

wh6fxe
16-05-2014, 03:55
takiego maluszka bedzie trudno znalezdz ale wszystko jest mozliwe:)

Karton
16-05-2014, 04:33
Wezne sprubuje z ta pułapka moze cos sie uda :/

Karton
17-05-2014, 01:44
Niestety ale pajak sie nieznalazl :( I chyba sie juz nieznajdzie ... Jesli patrzylem na moczbox to głowotułów był zaduży aby przecisnac sie przez dziurki a moczbox byl zamkniety ... Wic naszła mnie myśl ze sie zakopal wiec sprawdzilem lekko czy go niema pod wloknem kokosowym lecz tez nic nieznalazlem..Pajak byl 5 dni po wylince wiec moze jego cialo niedokonca stwardnialo i udalo mu sie jednak przecisnac :( Niewiem ale szkoda mi ptasiorka :( Juz sie przywiazalem do niego mocno .. No nic mam nadzieje ze chociaz teraz bede mial nauczke zeby zawsze pamietac ze pajak moze sie przecisnac przez wszystko i trzeba byc bardzo ostrozny :( Moze bede szczesliwy kiedy kupie parahybane l4 . :)

Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i za to ze mieliscie szczere chceci mi pomóc

Pozdrowienia dla wszystkich terrarystow.

PS.Kiedy bede mial parahybane dam znac na forum :)

pawelb
17-05-2014, 06:42
brachypelmy sa takie ze lubia kopac (młode) norki wiec jak napisales ze lekko sprawdziles, to ja na twoim miejscu bym przekopal caly ten torf aby go znalesc!!
jak jednak go tam nie bedzie to szukaj w cieplych i wilgotnych miejscach...chodzbys mial martwego go znalesc (bo ja nie chcialbym zeby mi gdzies pajaczek w domu lezal:)) )

Dragonette
17-05-2014, 07:13
Ja przy okazji mam pytanie. Dzisiaj uciekł mi kędzior L8/9 , a mam w domu dwa psy i kota :( Czy ewentualne ukąszenie bardzo zaszkodzić moim zwierzakom? I co zrobić w przypadku takiego ukąszenia ? :(

pawelb
17-05-2014, 07:26
mysle ze im sie nic nie stanie, ale za to pajaczkowi moze, bo kot moze go powaznie uszkodzic (watpie czy kedziorek bedzie sie bronil)

szukaj go....

Karton
17-05-2014, 13:13
Dobrze sprawdze jesce dokladnie torf ale niesadze zeby tam byl :(

Karton
18-05-2014, 07:03
Niestety pajaka w torfie niebylo :/ No nic mowi sie trudno ale mi go szkoda :/ Na nastepny raz bede ostrozniejszy a pozatym jak kupie parahybane to sadze ze juz mi nieucieknie nawet jesli by chciala bo bez przesady przez takie male dziurki L4 nieucieknie :))) .

minok
19-05-2014, 12:00
Nie poddawaj się:P Dwa dni mineły nie rób jeszcze żałoby:)

42d3e78f26a4b20d412==