PDA

Zobacz pełną wersję : Okaleczony Camridgei :(:(:(



ZoKoL
22-03-2014, 00:21
Cześć niemoge tego zneść jaki zemnie jest ***** !!!!! mam camridgei od pierwszej wylinki właśnie dziś w nocy zrzucił 8 skóre :D tak się uczieszyłem postanowiłem go zobaczyć .. leciutko popchnołem kryjówke, a on jak szalony wyskoczył z pudełka ! ja odruchowo pusiłem pokrywke którą trzymałem w ręku i co ??? Ten niewielki nacisk od razu urwał Ptaszorkowi noge na dodatek była to ta pierwsza noga ( ta krtusza tuż obok zębów jadowych ) są to hyba nogogłaszczki ?? Puźniej noga leżała i ruszała się :( boję się że w tym miejscu już mu nieodrośnie ta nużka i z pięknego Cambrifgei po wylince mam okaleczonego bez nogogłaszczki :(:(:(:(

ZoKoL
22-03-2014, 00:24
Czuje się strasznie, w życiu sobie tego niezapomnę :( mimo iż mam wile gatunków tylko z Cambridgei mi się to zdażyło :( za chwikę postaram się zamieścić fotki ...

ZoKoL
22-03-2014, 00:34
Tutaj pierwsza fotka jak wygląda teraz Camridgei

ZoKoL
22-03-2014, 00:39
Tutaj fotka utraconej łapki

ZoKoL
22-03-2014, 00:40
I jeszcze jedna fotka ... (w środku jest biała substancja)
Niemoge na to patrzeć :(:(:(:(:(

Bocieq
22-03-2014, 00:52
nic mu nie bedzie :| po 2 wylinkach bedzie nowa nogogłaszczka nie różniąca sie od drugiej...

SDY
22-03-2014, 01:34
Spoko. Wroci do normy. nie masz sie co marwic. Gorzej jakby mu zeby jadowe sie w jakis sposob polamaly... Ale bez nogoglaszczki (bo tak, to jaet nogoglaszczka:P) spokojnie da sobie rade. Masz teraz przynajmniej nauczke na przyszlosc...

Raptor
22-03-2014, 03:15
i tak masz farta mnie smiec regała zostawił 2 pierwsze nogi w wylince....

stary
22-03-2014, 03:51
Nie martw się odrośnie i wszystko będzie jak dawniej mi smithi gdzy miała L7 to dzień po wylince niechcąco zachaczyłem pudełko i spadła na ziemie straciła dwie nogi tom pierwszą czyli nogogłaszczke i drugą po pierwszej wylince były mniejsze i brązowe te nogi a po drugiej wylince było nie do poznania wszystko ok nie ma co się martwić:):)

POZDRAWIAM

beastman
22-03-2014, 04:04
e tam mojemu koledze cambregi stracil 4 nogi przez jaego glupote miedzy innymi 2 nogoglaszczki i zyje i ma sie dobze :D

ZoKoL
22-03-2014, 04:05
Dzięki za pocieszenia, tylko tak sobie myśle że to dużo czasu upłynie zanim teraz przejdzie 2 wylinki :( bo teraz czekałem już ponad 2 miesiące, a i na jaką wylinke oceniacie tego cambridga ?? dodam że mam od niego 7 wylinek a kupiony był jako L1 czyli wychodziło by na to że jest PO 8 wylince

stary
22-03-2014, 04:24
no też tak mówie no trosze poczekasz aż zrzuci wylinke

POZDRAWIAM

KoReXoN
23-03-2014, 12:56
JA crawschaiy odchodowałem bez trzech nóg.

Majcher
05-04-2014, 08:21
odrosnie za dwie wylinki nie bedzie sladu. u mnie w srod pajakow panuje moda na utrate nog. kiedys wrocilem z uczelni a bohemei bez dwoch nog i do tej pory nie wiem jak to sie stalo alle ma sie dobrze, z metalica l.3 przyznaje sie popelnilem blad. pierw tez jej brakowalo nogoglaszczki(nie wiem jak starcila) ale po wylince juz byla ladna ale po tyg. wrzuclem jej maczniaka( juz nie raz jadla wczesniej) no ten macznik zostal zostawiony z nia na 5 min i poczynil spustoszenia poszly 2 nogi ale jakos biedaczka sobie radzi i pewnie nie dlugo bedzie wylinka i narodzi sie dziewczyna na nowo. naszczescie cala reszta chlopakow ma sie dobrze

42d3e78f26a4b20d412==