PDA

Zobacz pełną wersję : spadla podczas wylinki co zrobic!!!



pierzu
22-05-2014, 09:14
moja s.gastrica spadla podczs wylinki..:((( nie umi chodzic nie jest krzywa ale nie wiem co jest nei tak..nie zwraca reakcji na pokram(muchy nie swierszcze nie mole nie pasikoniki nie!!!)nie wiem nic nie je dokarmiam ja z reki ale troche to zmudne i meczoce..nie weim robic z nia jakies rechabilitacje typu wyginanie stawow tak jak by chodzila zmuszanie ja do chodzenia?? zaostawia jedna noge z tylu (przednia noga z lewej strony) nie wei co mam robic to moja pierwsza imago i musiala sobie spasc jestem totalnie zalamany...a moze ulzyc jej meka i jakos bezbolesnie ja zabic czy cos:(((pomozcie prosze!!

leviatan
22-05-2014, 10:19
Daj fotke !! Spadła jeszcze liniejąc czy po linieniu? Ile jest dni po wylince skoro ją karmisz?

pierzu
22-05-2014, 11:32
spadla jak wyszla z wylinki od razu jest 3dni po wylince wczoraj zaczolem ja karmic!!

ława
23-05-2014, 00:09
ee.....
możesz próbować pociągnąć do następnej wylinki co nie... może się wyprostuje

rozumiem ,że ona spadła kiedy miała zacząć się suszyć tak??
oczyściłeś ją z tego calego substratu czy co tam masz na podłożu??i doglądaj do niej kilka razy dziennie ,a reszta no to jak u zdrowej modliszki.Spryskuj itp. itd.
I karm ją bardzo obficie ,a także możesz nieco zwiększyć temperature co spowoduje ,że wylinki nadejdą szybciej i może się wszystko wyjaśni... ,albo modliszka zdechnie do tego czasu :/
nie wiem....
sprubuj zrobić tak jak mówie

pierzu
23-05-2014, 02:30
nie mogla pociagnac do nastepnej wylinki bo to byla :((imago juz nie byla ona krzywa tylko nie umialal chodzic niestety mimo karmienia itp padla dzisiaj w nocy:((((

42d3e78f26a4b20d412==