PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z noga... :/



THC_Inside
03-11-2013, 13:18
Mam p.paradoxe L1 i cos jej sie stalo z nozka ta od chwytaka i wyglada jak by sobie ja zlamala albo cos bo nie moze nia sie opierac o podloze i nie przyczepia sie do niczego nia i czulko jej sie tak zawinelo. Czy ona sobie poradzi z tym ze wylinka jej wyjdzie na dobre jej ?? (musze czekac pewnie na wylinke wole sie tez zapytac la pewnosci :]) Aha i chcial bym wiedziec ile moze glodowac i co jej podawac do jedzenia, moze jesc mrozone ochotki ?? (czy jakos tak)

THC_Inside
03-11-2013, 13:51
no dobra wlasnie nie ma innych w sklepach zoologicznych jak tylko mrozone i wlasnie dlatego sie pytam i ile by mogla wytrzymac bez jedzenia chcial bym wiedziec bo jak nie to ja poglodze az beda juz w sklepie a czy te ocotki sie suszy bo ja dawalem zywe i nie sprawilo mi to przyjemnosi (wiec sie pytam czy sa inne sposoby na przyprawienie jedzonka) nie mam doswiadzczenia czym jekarmic teraz. i czy bedzie zyc z ta noga mi napiszcie czy jej to nie bedzie przeszkadzac przez ten czas do wylinki ?? :/

katola
03-11-2013, 23:37
chłopie żadne ochotki-Ti jest L1 to weź owocówke na igle(albo długą wikałaczke) i podkładaj jej pod pyszczek(nie mysl ze sie za pierwszym razem uda mo rekord to 20 podejscie). Odnóze moze odzucić a jak wylinki szczęśliwie doczeka to będzie ok!

THC_Inside
04-11-2013, 08:23
piszesz owocowki a gdzie ja ci teraz owocowki znajde zaczolem zabawe z modliszkami gdy owady juz sobie nie chodzily ani nie lataly po polsce (oczywiscie te ktore zyja tu unas na codzien owady :P) i dlatego sie pytam czym je karmic jak mi napiszezs teraz jak wyczarowac owocowke bo watie ze ktos mi je przysle w taka pogode i ze beda zyc :P (wiem ze chciales pomoc dzieki tylko ze to jest rada dla tych co te owocowki zaczeli hodowac predzej :/ ale dzieki za rade :]) ma ktos jeszcze jakies pomysly ??

bestboy
04-11-2013, 10:20
ja mam hodowle owocówek
mogę się za coś wymienić ale nie wiem czy chcesz
jest ich jakieś 150szt owocówek
pozdrawiam odpisz na e-mail kochanny@wp.pl

katola
04-11-2013, 10:25
THC... owocówki są w twoim domku tylko trzeba je zwabić !(przynajmniej u mnie są) zró eksperyment. Daj ogryzek z jabłka do piwnicy na zajutrz zobacz czy są tam owocówki?i odpisz

THC_Inside
04-11-2013, 13:31
no zobacze czy sie to uda dzieki a jak nie to zamowie :]

THC_Inside
06-11-2013, 11:49
Wkoncu nakarmilem ja pinka bo owocowek nie moge dostac zabardzo :/ ale skoro je teraz pinki to nie boje sie o nia na jakis czas bedzie jej to musialo wystarczyc tylko czy to moze miec jakies konsekwencje (karmienie pinkami oczywiscie ;]) ?? bo czytalem ze nie powino sie karmic ale tez przeczytalem ze hodowcy karmia nimi wiec nie wiem :/ aaa bym zapomnial z noga coraz lepiej tak mi sie wydaje bo nie utyka juz na nia :]

Pozdrawiam !!! ;)

42d3e78f26a4b20d412==