PDA

Zobacz pełną wersję : świerszczyki



Azzurreeuss
10-07-2013, 02:16
CZy można trzymac w jednym pojemniku świerszcza domowego z bananowym?? Czy bedą żyły w zgodzie i miłosci czy raczej beda toczyły sie walki i szerzył kanibalizm:))

Pozdrawiam

Dark Raptor
10-07-2013, 07:26
Trzymać razem się da, ale raczej bananowce zostaną wytępione przez domowe. Bananowe wydają mi się też bardziej podatne na choroby, mogą więc wyzdychać. Ja swoje trzymam oddzielnie.

PS. Jak dwa gatunki się zjadają to już nie jest kanibalizm :))

Azzurreeuss
10-07-2013, 08:11
A które jest lepiej hodowac?
Które szybciej rosna i składaja wiecej jaj??
za domowymi przewazaja te argumenty ze sa wieksze i nie skacza tak jak bananowe i nie świerszczą tak intensywnie jak bananowki;)
Jezeli bananowe sa bardziej podatne na choroby to wiecej zalet maja chyba domowe ]:->

iskra
10-07-2013, 10:09
Wg mnie domowe swierszczą bardziej.;)Ja preferuje hodowanie duzych gat. swierszczy (srodziemnomorskie, czerwonoglowe), po prostu wiecej swierszcza w świerszczu. :>
Zalezy tez dla jakiego zwierzaka to ma byc karmowka.

Dark Raptor
10-07-2013, 10:33
Bananowe są delikatniejsze, dla niektórych zwierząt ma to chyba znaczenie.
Mi lepiej i szybciej mnożą się domowe, generalnie to nawet lepiej od kubańskich i śródziemnomorskich.
Wybór należy do Ciebie :)

Azzurreeuss
10-07-2013, 11:47
Dzieki
Zastosuje selekcje naturalna bede hodował je w jednym pojemniku i pozostanie silniejszy gatunek ;))byc moze bedą sie akceptowały, wtedy zapanuje miłosc, harmonia, porzadek i ład a ja bede w posiadaniu obydwu gatunkow:)))))

Pozdrawiam

maze
15-08-2013, 14:57
albo sie zmieszaja i beda mutanty ktora zjedza ciebie............ pomysl o tym

42d3e78f26a4b20d412==