PDA

Zobacz pełną wersję : Do Jeronimo



gregory
27-11-2011, 13:18
w poście na temat kabla grzewczego napisałeś ze kabelek podłączłes do ściemniacza. Napisz jak? czy regulacja jest automatycznie czy ręcznie?
Z góry dzięki za odpowiedź
Gregory

gregory
27-11-2011, 13:43
i jeszcze jedno czy spotkałes się z kablami o mniejszej mocy np 15W

Jeronimo
28-11-2011, 13:51
po pierwsze raczej dawaj inny temat na forum bo przeciez nie tylko ja mam sciemniacz...
tak czy owak nie wiem czy umiem ci pomoc poniewaz zrobic to jedno a wyjasnic to drugie. Dla mnie to jest na tyle proste ze lacze kabel pradowy z gniazdkiem, a pomiedzy tym montuje sciemniacz (jedna zyla idze bezposrednio do gniazdka, a druga do sciemniacza, a nastepnie do gniazdka). Wszystko montuje w plaskitowym pudelku za 3,50 :P i mam uniwersalny sciemniacz do wszystkiego bo nie polaczylem sciemniacza z kablem grzewczym tylko z gniazdkiem.... eh i tak pewnie nie zrozumiales :0
tak czy owak ja na elektronice sie nie znam... i pewnie moj smieszny opis ma bardzo duzo bledow technicznych.

A co do regulacji to jest to jakis zwykly sciemniacz na korbke... wszystko ustawiam recznie :D

hehehe a to maly schemacik zeby juz wogle ci zamieszac hihihi :P
<font color="#FFFFFF" size="4">-----------------------</font><font color="#000000" size="4">/-----</font><font color="red" size="4">--[sciemniacz]--|:</font><font color="green" size="4">--\</font>

<font color="#000000" size="4">=zrodlo=pradu===</font><font color="#FFFFFF" size="4">------------------------------</font><font color="green" size="4">====kabel=grzewczy====</font>

<font color="#FFFFFF" size="4">-----------------------</font><font color="#000000" size="4">\-----</font><font color="red" size="4">-------------------|:</font><font color="green" size="4">--/</font>

gregory
28-11-2011, 15:36
Jeronimo
dobry opis wiem o co chodzi raczej ie jestem taki ciemny.
Dzięki i pozdrawiam
Gregory

42d3e78f26a4b20d412==