PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie



kola
19-03-2014, 04:48
ile dni trwa okres godowy, bo martwie sie o mojego nowego samczyka dostalem go niezbyt dobrze odrzywionego(no przynajmniej o polowe chudszy od samiczki) i odrazu kopuluja i jak na razie nie chce jesc,boje sie zeby sie nie zaglodzil.prosze o pomoc

wert
19-03-2014, 05:23
jaki robi kal??

kola
19-03-2014, 08:22
raczej nie robi choc nie jestem do konca przekonany bo moga to byc tylko odchody samiczki, no ale wszystkie ktore sprzatam sa raczej prawidlowe

szajkers
20-03-2014, 12:03
a na jakim podłoży go trzymasz??

Nook
20-03-2014, 15:19
może mieć robale, jak ma dobry apetyt a nie rosnie wrecz chudnie to moze byc oznaka dużego zarobaczenia [do weta kupy zbadać]
moze przechodzic głodówkę często sobie aplikują, rozne to bywa, ja bym sie zaczal amrtwic jakby nie jadł z 2 tygodnie to moglbym sie zastanawiac czy cos jest nie tak, jak to nowy gekon w hoodwli sprawdz moze pokarm mu nie odpowiada np czasem gekony nie chcą wcinać czarnych świerszczy [trudne do "zgryzienia" :]] posyp wapnem i zobacz czy go nie łyknie
mowisz ze rusza sie żwawo to znaczy ze jest w dobrej kondycji wiec dobrze:)
nie oddzielaj go, nie stresuj, oddzielenie nic tutaj nie pomoże

a na jakim podłożu trzymasz? chyba nie jakiś piasek... chociaz jak nie wcinaja to moze byc ale czasem sie zdarza ze jedza i mogą sie typ zapychać

kola
21-03-2014, 07:31
jesc to nie je takze robakow nie ma, trzymam na piachu ale na 99% nie je go zobaczymy jak sie potoczy dalej, a swierszcze posypuje vibovitem takze sa raczej biale, pic pije bo ostatnio jak sie dosadzil to cala miske wydoil:)no zobaczymy juz minal tydzien odkad nie je:(czy to mozliwe ze to przez okres godowy?

Nook
21-03-2014, 08:04
mowiac szczerze to nie wiem jednakze, moj samiec, dorosly wypasiony nie je duzo, raz na kilka tygodni coś wrąbie... jak twoj gekon jest w dobrej kondycji to sie nie martw, chyba tego vibovitu nie podajesz za kazdym karmieniem ja bym nie polecał dawać witamin dla ludzi, ja amm jakies tetra repto life kupione z 5 lat temu i do dzisiaj służy a gekony zdrowe

42d3e78f26a4b20d412==