PDA

Zobacz pełną wersję : BUJDY CZY NIE??



Macik
29-09-2012, 10:15
wiec tak kupił bym se geka lamparta tez ale słyszałem takie zeczy ze nieiwme czy to prawda czy nie wiec tak niepowiem kto to mi mowił ale powiem co naprzykład mowił i powiedzcie czy to prawda
1) ze gekony lamparcie maja najwiecej problemów z koloaką
2) ze wystarczy jeden swierszcz zaduzo i koloaka wypada
3)niemozna ich brac narece bo gryza
4)ze gekony bardzo czesto horuja
5) ze niesa dla poczatkujacego terrarysty bo sa bardzo dzikie
czy to wszystko prawda i czy gekon zeczywiscie ma najwecej problemó z koloaką

pepre
29-09-2012, 10:52
prooooooosze... powiedz kto ci te rzeczy naopowiadal... baaaardzo prosze!:)
1. problemy z kloaka najczesciej wynikaja ze złej opieki. jezeli ten ktos kto ci to opowiedzial zawsze mial problemy z tym, to znaczy ze sie nie stosowal to kilku bardzo prostych zasad.
2. Gekon sie nie przeje. nie ma opcji ze zje jednego swierszcza za duzo i kloaka wypada;) nigdy nie slyszalem by po swierszczach wypadla gekowi kloaka.
3. nie slyszalem zeby kogos gekony lamparcie gryzly... byc moze geki osoby ktora ci to powiedziala dobrze ta osobe poznaly;)
4.gekony bardzo rzadko choruja.
5.jaknajbardziej sa dla poczatkujacego terrarysty.

mam nadzieje ze pisales powaznie, a nie jaja se robiles, i ze nie odpisalem niepotrzebnie na posta.
przeczytaj faq i opis gekona lamparciego, bo odnosze wrazenie ze ani jednego ani drugiego nie czytales...

Double
29-09-2012, 10:54
to gó*** prawda, wszystko zalezy od tego jak dany hodowca dba o geka i od charakteru zwierzaka... lamparty sa b.dobrymi zwierzetami dla poczatkujacych, a kloaka im wypada gdy zezra zwirek albo piach albo przejedza sie macznikami a nie od swierszczy! a dzikie sa, owszem, zanim je sie OSWOI :>

Macik
29-09-2012, 11:07
pepre czytałem i faq i opis ale tam nic takiego niepisze apodrugie ja wiem ze nieraz zasmiecałłem forum dendnymi postami ale to było naserio inaserio sie was pytam naprawde mowiła mi to ktos a niekce podawac nicku bo bedzecie sie go czepiac a niekce zeby miał na głowie kilkudziesiaciu terrarystów

pepre
29-09-2012, 11:24
nie bedziemy czepiac... nawet bedziemy omijac duzym łukiem;)

PaWeL^
29-09-2012, 12:39
czesc

"...niepowiem kto to mi mowił ale powiem co naprzykład mowił i powiedzcie czy to prawda" - N I E P R A W D A

Tomek Chachuła
29-09-2012, 12:53
Pozdrow swojego informatora. :) Chyba nie grzeszy wiedza na temat lampartow.............
BUJDA to malo powiedziane!!!!

FRED17
29-09-2012, 13:37
yhyhhy fajne stwierdzenia ma ten gościu ehehe kulam się:D

Macik
29-09-2012, 15:36
tez własnie myslałem ze on kłamie ale musiałem sie upewnic bo ja osobiscie niehoduje lamartów ale zamierzam i własnie kciałem wiedzec czy on mi prawde mowił czy nie dzienki wszystkim za odpowiedzi

vida
05-10-2012, 11:29
I niech ta osoba nie zjmuje sie hodowla nawet myszy-bo ztym tez sobie nie poradzi:)

42d3e78f26a4b20d412==