PDA

Zobacz pełną wersję : Mam spidera bez papierów....



Dobimetal
10-01-2014, 11:02
Czy jeżeli posiadam kedziora bez zadnych dokumentów to czy na jego młode moge załatwić dokumenty o urodzeniu w niewoli? Czy moge mieć przez to problemy jak się z czyms takim zgłoszę?

Nightwolf
10-01-2014, 12:35
Dobimetal napisał(a):

> Czy jeżeli posiadam kedziora bez zadnych dokumentów to czy na
> jego młode moge załatwić dokumenty o urodzeniu w niewoli? Czy
> moge mieć przez to problemy jak się z czyms takim zgłoszę?

Odpowiedź brzmi:Tak

Odpowiedź na drugie pytanie brzmi:Nie

bolex
15-01-2014, 11:35
Cześć!
Jeśli nie posiadasz dokumentów na legalność pochodzenia "rodziców"to nie otrzymasz zaświadczenia o urodzeniu w niewoli młodych.W moim przypadku weterynarz powiatowy zarządał okazania dokumentu stwierdzającego legalne pochodzenie pajaków.

Mefisto
21-01-2014, 19:12
Zdarzały się przypadki, że weterynarz nie żądał udowodnienia pochodzenia rodziców. Formalnie jednak masz obowiązek takie pochodzenie udowodnić.

Migawa
27-01-2014, 06:36
To masz problem . .
Już nie da się tego odwrócić chyba że załatwisz od chodowcy od którego kupiłeś . .
Ale osobiście w to wątpie ;\

PUMA7
04-02-2014, 01:58
Wszystko moim zdaniem zależy od weta ja zarejestrowałam sobie wszystkie brachypelmy od takich L-1 do dorosłych a wcale nieurodziły się u mnie. Tylko ze w przypadku dorosłych lub podrostków niedostałam zaswiadczenia urodzenia w niewoli tyko zaswiadczenie o zarejestrowaniu danego gatunku w mojej hodowli na terenie woj. śląskiego. Więc moim zdaniem poprostu musisz dogadac sie ze swoim wetem

42d3e78f26a4b20d412==