PDA

Zobacz pełną wersję : jaki gatunek?



Chester86
03-03-2013, 02:50
sa takie jakies zuki pustynne co jedza mieso jak sie nazywaja i czy mozna je kupic w polsce? pozatym szukam jakies robali odpowiednich abym mógl je chodowac czyli latwych w hodowli. szukam czegos wstylu pluskwikow -niepotzrebuja wilgoci duzo sa drapiezne. albo karaczanow amerykanskich -sa poprsotu hardcorowe mozecie mi cos jeszcze polecic? i gdzie w warszawie mozna kupic

Dark Raptor
04-03-2013, 04:30
Jeśli chodzi Ci o te pierwsze to jest taki gatunek biegacza (bydlę ma z 6 cm i dwie charakterystyczne białe plamy). Nie hodowałem go, ale zajmowałem się nimi w Zoo. Niestety nigdzie nie widziałem ich w sprzedaży. Co do drugiej części, niestety większość owadów potrzebuje wilgoci, zwłaszcza większość karaczanów. Do hodowli polecam też straszyki, modliszki lub jakieś pajęczaki.

PS. Co do ewentualnego zakupu. Mogę Ci sprzedać karaczany madagaskarskie, straszyki nowogwinejskie lub australijskie (kontakt na mail). Zaopatruję też od czasu do czasu sklepy na Ursynowie, tam można znaleźć też inne ciekawe rzeczy (ostatnio Tesco na Kabatach i Centrum Egzotyki koło Geant, niedaleko Centrum Onkologii).

42d3e78f26a4b20d412==