PDA

Zobacz pełną wersję : Rzekotka i mięso



pała
20-12-2013, 04:31
Czy mozna podawac rzekotce australijskiej surowe mięso.Jak tak to jakie najlepiej.Z góry dzieki za odp.

Fredomirek
20-12-2013, 08:32
hej pała (eh.. dobry nick :D zawsze nie moge jak go czytam :P )

Z jakiego powodu chcesz podawać mięso? Chodzi o to że chwilowo brakuje ci pokarmu? Jeśli były w miare najedzone to tydzień powinny bez uszczerbku za zdrowiu przeżyc a w tym czasie znajdziesz jakieś owady itp. Tymbardziej, że Twoje są już dorosłe (jeśli mówisz o tych właśnie), na pewno jakieś zapasy tłuszyku mają ;) Osobiście mimo wszystko bym z mięsem nie ryzykował.. Pewnie kawałek wołowiny albo czegoś nie zaszkodzi jeśli uda Ci się im go podać ale hm.. takie jest moje zdanie po prostu :) Jeśli juz podasz mieso to na pewno z witaminkami jakimis.

Powodzenia i jeśli chodzi o wygode czy coś to chyba nie warto ryzykować utratą żab albo nawet utratą ich zdrowia.

Pozdrawiam
Piotr

pała
21-12-2013, 04:25
Mam duzo owadow a pytanie zadałem z ciekawości.Niektóre płazy jedzą mięso np. karliki szponiaste, ale jesli lepiej nie ryzykowac to nie robie tego.Ich zdrowie jest najważniejsze.zieki za odp.


pozdro Konrad

Drobek
22-12-2013, 10:08
Możesz dać trochę mięsa, nie sądzę żeby to się źle na nich odbiło.
Lepiej nauczyć zawczasu jedzenia nieożywionego pokarmu, w razie by kiedyś zbrakło.

42d3e78f26a4b20d412==