PDA

Zobacz pełną wersję : Poznałem nowy gatunek "acelot" :-)



krzychowski
11-04-2013, 08:24
Gdyby ktoś nie domyślił się o co chodzi, to wyjaśniam, że nazwę tą zauważyłem na akwarium z aksolotlami w jednym podrzędnym sklepiku (dwie rybki na krzyż i pedigree pal).

MataManX
11-04-2013, 09:59
Fachowość w zoologicznych ponad wszystko :) ja kiedyś widziałem szynszyle z podpisem świnkoskoczek :P (chyba miała być mieszanka świnki morskiej z myszoskoczkiem :P)

olimpia1400
14-04-2013, 17:22
a ja dzisiaj na gieldzie widzialam AMSTAFFY, tzn tak bylo opisane pudelko z szczeniakami... dwa czarne, dwa czarne podpalane, typowe wilczurkowate, stojace uszka... po 300 zl chcieli
specjalnie zapytalam czy napewno amstaffy :P:P:P akurat anstaffka to te psy nawet nie widzialy. :)))))))))))))))))))))))))

amatorek
16-04-2013, 08:15
a ja poznalem dzis 2 nowe gatunki - kameleona jamejskiego i skorpiona cesarskiego pandus imperatus <lol>:)

malek
21-04-2013, 08:03
mi w sklepie kiedyś gość wciskał ze traszka chyba karpacka to traszka inochońska a na jednym z pudełek z ptasznikami była nalepka: grommostola rosea a w innym zologiku gość sie ze mną klucil ze anolis składa jedno- dwa jajka w sezonie i ze wymaga zimowania ...... inteligencja rzeszowskich sprzedawców zadziwia! :p hehe

DZASTI
24-10-2013, 09:59
No to ja wam powiem, że mam oscylatory w akwarium :) .oczywista chodzi o aksolotle, ale kumpel tak komus powiedziała, że takie cos mamy :)

Do tego ostatnio jakaś pani ze mną się kłuciła, bo mówiła, że traszka chińska to nie traszka a salamandra, gdyby była traszką toby miała "przylepce" zamist łap.

42d3e78f26a4b20d412==