PDA

Zobacz pełną wersję : aksolki



Medussa
01-01-2013, 00:11
Kupiłam jednego aksia. Na drugiego czekam. Mały kawałek akwa przeznaczyłam na karmienie i usunęłam stamtąd kamienie. I okazało się, że aksol tylko tam lubi przebywać. Teraz sie zastanawiam, moze z większej częsci usunę kamienie? Czy Wasze też wolą łazic po szkle a nie po kamieniach ?

Marcin Kranc (Shazzy)
01-01-2013, 06:56
oj mialem dlug ote zbuje zecz w tym ze po prostu tam jest zeglebienie w kotore moze sie w tapiac takie gniazdko mu zrobilas proponuje wstawic na dno podstawek na kamieniach lub w top go w kamienie a aksolowi zrob kryjowke z kamieni wystarcza mu 2 kamienie i jeden plaski na nie polozony moze sie jednak zdazyc ze nie bedzie chcial tam przebywac ale sproboj ew gliniana doniczke (kule badz tez zwykla) wylam wniej kawalek boku oszliufuj pilnikiem kawalkie mdrewna czym kolwiek i wloz odwrocona i przysyp ja kamsyzkami tez fajn yefekt zobaczysz ja ksie spodoba :D

Natkas
01-01-2013, 09:56
moj jeden ma cale akwa wysypane kamyczkami, wiec nie ma za bardzo wyboru:) a drugi jest na szkle bo kamyki caly czas zjadal, i to zadecydowalo o podlozu. ma jednak duze kamienie na ktorych bardzo lubi siedziec (pod woda oczywiscie;) )

Medussa
01-01-2013, 13:53
Dzięki bardzo. Chyba faktycznie zrobię mu kryjówkę. I dobrze, że mójnie zjada kamyków (odpukac)

cytia
03-01-2013, 16:50
Nie ma problemu, jak zje to zrobi w kupie potem, moje jedza od czasu do czasu, nie przejmuj sie jak ci zje kamien. To im wspomaga trawienie i czesciowo balast tez

42d3e78f26a4b20d412==