PDA

Zobacz pełną wersję : Jak podajecie witaminy?



Magda Kusiak
15-07-2012, 06:03
mam mały problem z moim żółwikiem stepowym Otóż w żąden ludzki sposób nie mogę wmusić w niego witamin :( Próbowałam już różnych witaminek w kropelkach (sera i JBL) ale bez skutku. Jak cokolwiek nimi poleję, to już nie ma szans, żeby moja gadzina chociaż to powąchała. Nawet na cykorię z witaminkami nie chce spojrzeć, chociaż samą wcina z zapałem :) Ostatnio kupiłam witaminy sera w proszku dla gadów roślinożernych. I gucio, też nie chce, nawet ze swoimi kochanymi kwiatkami koniczyny... Może macie jakiś pomysł, jak go do tego przekonać?? Próbowałam go pare dni przegłodzić i potem żarełko z witaminkami zapodać, ale też nic. Będę wdzięczna za inspiracje :D
Pozdrowienia dla wszystkich :)

Aleksander
19-07-2012, 08:36
no wiec my tez mamy ten problem:) teraz na szczescie jest zdrowy i po prostu nie podajemy wcale, wystarcza to, co dostaje w bardzo urozmaiconej diecie. ale jak chorowal, to byl pewien problem, fakt, nawet nauczyl sie pluc. nie pomagaly zadne sposoby proponowane tu przez zyczliwych forumowiczow:) nie wiem w sumie o jaie witaminy Ci chodzi. jesli idzie o a+e to w kroplach to rzecywiscie smierdza okrutnie anyzem. za to witamine d3 podajemy rozkruszona z tabletek vitrum calcium+d3. w ogole nie smierdza i mozna tym posypywac jedzonko! polecam!
pozdrowienia
natalia

42d3e78f26a4b20d412==