PDA

Zobacz pełną wersję : waz mleczny - wzrost



michal26
17-04-2014, 07:33
witam
moj l.t. sinaloae ma juz 55cm. ile bede musial jeszcze czekac az bedzie 'duzy'(czyli maxymalna jego dlugosc) ????? karmie go dosc czesto oseskami lbu zadko wiekszymi gryzoniami. temperatura ok. 26 stopni C.

gadziok
17-04-2014, 07:50
ty go jeszcze oseskami karmisz??(żadko małymi gryzoniami??) ja mam tej samej długości ten sam gatunek i ja go karmie myszami takimi kture już dawno same jedzą!!!dziwie sie że nie ignoruje tych maluszków...mój już dawno je ignoruje...przerzuć sie lepiej na większe zwierzęta...

Ps:ile ty takiemu wężowi dajesz tych osesków???5,6??

Dambala
17-04-2014, 08:40
LTS 55 cm może jeść małe biejące i owłosione myszki, tylko nie wolno przesadzać z wielkością. Mój LTS 60 cm. nie jest aż tak duży i karmie go sporymi oseskami. A co do ignorowania pokarmu to nie spotkałem sie z tym aby olewał mały pokarm.

michal26
17-04-2014, 14:51
heheeeeee moj mleczny je wszysko, a o te oseski to mialem na mysli takie co jush maja futerko i oczka otwarte. wiec takimi karmie 2 w tygodniu, to znaczy karmilem, bo mi wczesniej uciekla(bo to samica) na 2 miesiace i nigdzie nie moglem jej znalezc i sie znalazla po tym czasie nawet nie wystawaly jej zebra czyli ze nie zanikl jej zoladek czyli ze chyba dobrze ja karmie :P ale odpowiedzcie mi na nurtujace mnie pytanie: KIEDY BEDZIE DOROSLA?

gadziok
18-04-2014, 00:56
kiedy będzie dorosła to niewiem ale wiem jedno że mój maluszek jest dosyć wybredny co do WIELKOŚCI i KOLORU(!!!) Więc niewiem jak wasze lts ale mój to taka "prima balerina" :D

pozdro

ps:kiedy będzie dorosły??hm...to zależy w części od częstotliwości karmienia...a czemu ci na tym aż tak zależy??

gadziok
18-04-2014, 12:58
pozatym.........myszka która już ma futerko i otworzyła oczy to już dawno nie jest osesek.... tylko biegusek :D

PS: Nie przejmuj sie tą uwagą...ja tylko lubie sie czepiać :D

Ochroniarz69
19-04-2014, 06:02
jak zwiększysz częstotliwoć karmienia i temperature to napewno będzie ci szybciej rusł
muj kumpel jk mial machonia to w niecały rok ten machoń byl wyrośniety na ponad metr długości!!!:P:P:P

Dambala
19-04-2014, 10:43
Ale w ten sposób łatwo zatłuścić węża :| ja wole stały i wolniejszy wzrost ;)

kudłaty
20-04-2014, 03:04
Mój lts ma około 60cm i dawałem mu wcześniej młode owłosione myszki które zjadał ale tak jakby sie ich bał. Kiedyś jak mu podałem kolejny raz takiego bieguska to go olał i musiałem go dać regiusowi, dlatego postanowiłem jescze przez kilka miesięcy karmić go duużymi noworodkami szczurzymi i mieć pewność że je zje. Karmie go rzadko bo co dwa tygodnie dwoma noworodkami szczurzymi ale jest w świetnej kondycj.

42d3e78f26a4b20d412==