PDA

Zobacz pełną wersję : Kupiliśmy Piękne Morelie spiloty!kilka pytań



_An_SnAkEs_
03-02-2014, 09:02
kupilismy sobie dorosłe spiloty samica 180 cm a samczyk (iranjaya)160 cm

rozmnożył ktoś w polsce te weże jak tak to prosimy o rade

Obywatel_Snejk
03-02-2014, 09:52
jeszcze nikomu sie nie udalo,ale ja bede walczyl,wiem co nieco wiec jak cos to wal na mejla.

SNAKES
03-02-2014, 10:53
Hej,

"jeszcze nikomu sie nie udalo" - to dość nieaktualne stwierdzenie :) chyba nie wyciągnąłeś takiego wniosku dlatego że na forum nic o tym nie słychać?
Nie wiem dlaczego w Polsce rozmnażanie węży (i nie tylko) bardzo często owiane jest taką tajemniczością jakby to było niewiadomo jakie dokonanie :)

Akurat większość M.spilota ssp (poza Morelia spilota spilota) rozmnaża się w warunkach hodowli dość łatwo i regulanie. Również w Polsce, chociaż pewnie nie w takich ilościach jak na przykład w Szwecji ;)
Na ten sezon może być już trochę za późno - spiloty mają dość krótki okres godowy i zwykle w hodowli przypada na okres styczeń - marzec, chociaż zdarzają się wyjątki i przesunięcia oczywiście.
_An_SnAkEs_ - pytaj na forum o konkrety, wtedy będzie można pomóc. Bo na tak postawione pytanie to za dużo pisania. Jeśli coś bardziej pilnego - daj znać na priv, bo często mam dłuższe przerwy w odwiedzaniu tego forum.

Pozdrawiam

szefffu
03-02-2014, 12:17
Znałem gościa któremu sie to udało.
Niestety od kilku lat nie mieszka w Polsce.

42d3e78f26a4b20d412==