PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc - Pianka do uszczelniania



martika
16-12-2013, 02:36
3 dni temu kupilam weza smugowego.udekorowalam mu sciany z pianki do uszczelniania okien wyglada to bardzo ladnie ale gadzinka chowa sie w szczelinkach powstalych na wskutek rozpierania sie pianki i wogule go nie widac ma zaledwie 40 cm i jak sie wcisnie wjakas szczelinke to go wogule nie widac prosze mi napisac z czego mozna jeszcze zrobic mu sciany zeby nie mógl sie chowac

GAJUS
16-12-2013, 03:22
Witam ! W sobotę właśnie takie tło wykonywałem, ale przez to że pojemnikprzesuwałem bardzo szybko po ścianie wyszło wszystko OK, bez szczelin w które mógłby się schować taki ,,czterdziestak''. Wydaje mi się, że najlepiej byś zrobiła zaklejając szczeliny pianką. Tło będzie ,,nienapaćkane'' po zaklejaniu innymi materiałami i pianka szybko twardnieje zbytnio nie śmierdząc . Tylko prowadź pojemnik baaaaaardzo szybko, a uda się w 100 %. Powodzenia.

Azzurreeuss
16-12-2013, 03:32
mozesz tez tylną sciane zrobic z korka:) bardzo łądnie to wygląda

martika
16-12-2013, 04:04
jeste jeszcze jeden problem: gdzies sie wcisnal i od wczoraj go juz nie widze wogule teraz nie wiem czy mi uciekl czy tez sie mocno schowal czy jest jakis sposób zeby go wybawic z ukrycia???????????????????????czy bede musiala zrywac tlo

Grażynka
16-12-2013, 06:42
jeśli sie chowa to daj mu spokój!!! masz go jak sama piszesz 3 dni.....a wiec on sie jeszcze nie oswoił z nowym otoczeniem...po jakims czasie wąż bedzie normalnie wychodziłz ukrycia.....inna sprawa jeśli nawiał..............:D

martika
16-12-2013, 08:46
dzieki za pomoc ale boje sie wlasnie ze on mi nawial

42d3e78f26a4b20d412==