PDA

Zobacz pełną wersję : wygrzewanie i jedzenie zboza



josetsu
01-10-2013, 09:34
cze moj zboz przeszedl juz wylinke i z tego sie ciesze co mozecie uznac za smnieszne! mam pytanka:
-wiem ze waz raczej sm bedzie wybieral czy chce sie wygrzac czy nie ale moj waz wogole sie nie wygrzewa i jest gdzies schowany w konarze czy na galazkach-czy to normalne ze sie nie wygrzewa tem w terra waha sie od 24 do 34 pod zarowa?
-moj waz jest 2 dzien po wylince a ostatnio jadl 10 dni porzed wylinka ma 80cm i co mnie martwi to to ze on tylko wacha mysz a nie atakuje jej-czy mam juz sie martwic czy poczekac az jeszcze zglodnieje?
czekam na odpowiedzi

_TRIMK_
01-10-2013, 09:51
dobrze masz wszystko wężyk jak będzie chciał to pójdzie do ciepła np. gdy zje bo potrzebna mu temp. do trawienia! A z pokarmem poczekaj:)

josetsu
01-10-2013, 10:20
dzieki

Kretschmer
02-10-2013, 07:37
Ale i tak nie konieczne będzie chciał się wygrzewać. Mój regius nawet kiedy trawi to siedzi w cieniu.

Czarna Rozpacz
03-10-2013, 16:24
u mnie zbozowa malo kiedy idzie pod zarowe.A co do jedzenia to mam ten sam "problem".Nie chciala zrec i wreszcie zdechl mi biegusek.No to go do zamrazalnika wrzucilem i pod 3 dniach do goracej wody i do terra.Na poczatku obwochal,obejrzal i odpelz gdzie indziej.Ale rano trupka juz nie bylo wiec zostal pozarty.
Nie przejmuj sie
Moj tez po wylince zaczal tak ostroznie podchodzic do zarcia

42d3e78f26a4b20d412==