PDA

Zobacz pełną wersję : Problem zdrowotny. Moze ktos podpowie. WAZNE



Ergo
23-08-2013, 15:27
Witam
Mam nastepujacy problem z wezem. Pytam, gdyz nigdy wczesniej z taka sytuacja sie nie spotkalem.
Od jakiegos czasu, mocz weza przyjmowal strukture bialego drobnozmielonego zwiru, wyczuwalne pod palacami krysztalki. Wygladalo to jak male biale kopczyki.
Od dwoch dni, waz bardzo duzo zaczal pic, lezy na ziemi, wydaje sie aatyczny i w drugiej czesci ciala (liczac od pyska) wyczuwalne sa twarde struktury, ktore jednak wydaje sie iz daja sie przesuwac.

Jeslli moge prosic o jakis pomysl co to jest i co z tym zrobic to bede wdzieczny.
ergo

Grochu
23-08-2013, 16:04
zgaduje, ze jakieś problemy z nerkami. możę zatkanie kanalikó żólciowych. dużo pije, ma zgrubienia. leć do weterynarza, na odległość nic Ci nic nie poradzi. bez usg pewnie się nei obejdzie.

Biber
23-08-2013, 23:17
a może masz jakieś kamyki czy coś w tym rodzaju w terra i on je popołykał ???? wygląda to faktycznie na problem z nerkami :/

Marcin .P
24-08-2013, 01:55
no wetem ani spacem od leczenia nie jestem ale ja miałem podobnie rok temu u boa c. też miał wyczówalne kulki w tylenj części ciała ( przesuwalne dość twardze gulki )ale w moczu nic nie miał podobnego i się okazało że to zaburzenia pokarmowe spowodowane jakimiś bakterjami beztlenowymi pobrał przez tydzień zastrzyki i od tamtej pory ok :D oczywiście może u ciebie być co innego :(

Sworthy
24-08-2013, 03:00
Moj E.C.C. tez tak teraz ma. Zauwazylem to od momentu kiedy go posmarowalem frontlinem. Wczesniej jakies pol roku temu tak samo mialy moje zbozowki i im samo przeszlo po pewnym czasie. Wiec ufam ze i mojemu boasiowi przejdzie. Proponuje odczekac jeszcze jakis czas i przyjzec sie nastepnym paru odchodom. Aczkolwiek specjalista nie jestem wiec jesli to cos powaznego a ty bedziesz czekal to moze mu sie pogorszyc. Dlatego sam zdecyduj. Ja tylko mowie ze moim zbozowka przeszlo samo. Napisz jeszcze od jakiego czasu on tak robi ?

42d3e78f26a4b20d412==