PDA

Zobacz pełną wersję : WAŻNE DLA OSÓB STUDIUJĄCYCH WETERYNARIĘ!!!!!!!!!!



dogo argentino
31-05-2012, 07:14
Padł mi jeden z moich boa dusicieli, prawdopodobnie cieżarna samica. waży około 3,5kg i miała około 2m.
Nie wiem czy się komuś przyda martwa, ale może ktoś chciałby pouczyć się anatoii węża, jestem z Poznania. Wąż padł dziś, zostanie zaraz schłodzony i moze zostać wysłany.
Mój numer 506-020-531. Kto pierwszy ten ...
Posta tego pisze ponieważ kiedys zauważyłem że ktoś chciał aby mu wysłać martwego "połoza chińskiego".
Proszę o jak najszybszy kontakt.

San Rains
31-05-2012, 12:48
A ile przesyłka ?

Karol Chłopecki
01-06-2012, 03:09
SUPPPPEEEEERRRRRR.Ile możesz go przytrzymać?Jestem z radomia i jestem studentem weterynarii po 3-cim roku.Bardzo mi na tym zależy.Odezwę się.Pozdr.

dogo argentino
01-06-2012, 03:39
Przykro mi Karolu, właśnie tj 10min temu wysłałem węża do Wrocławia, BartekB zgłosił się wczoraj pierwszy :( niestety nie mam wiecej i zależało mi na czasie.

Jarek Zajączkowski
02-06-2012, 02:09
Bartek - przywieź zwierza do gabinetu - proszę - lub zadzwoń. Myślę, że warto określić przyczynę śmierci Dla Dogo to jest chyba ważne. Zadzwoń bitte!!!

dogo argentino
02-06-2012, 13:07
dziękuję Panie Jarku za zainteresowanie :)
Z tego co wiem okazało się że boa miał zapchane jelito sierść szczura+substrat kokosowy, którego troszkę połknął ze szczurem, i pewnie suchy substrat odwodnij jelito lub coś podobnego, nie wiem czy węze trawią takie coś jak kokos? Substratu kokosowego już nie mam, wypieprzyłem go w kosmos, teraz mam inne terra i gazety i będę myślał raczej o jakims cemecnie który będę mógł myć i nie będzie problemów tego typu, bo się wkurzyłem na maxa!! A miałem ta samieczkę juz 5 lat, szkoda że to akurat na nią trafiło, bo była super łagodna i jeszcze nikogo nie ugryzła :(
Ale szukam nowej samicy boa, jeśli ktoś ma to proszę o kontakt

42d3e78f26a4b20d412==