PDA

Zobacz pełną wersję : zachowanie obronne, przyjmowanie płynów



Cypiso
22-02-2012, 10:11
Mam mojego pytonka juz 5 dni ale nadal przejawia zachowanie obronne wobec mnie czy to normalne co mam zrobic zeby znikła ta metoda obrony ???
Czy oprócz tego ze przebywa w baseniku z woda to nie widzialem zeby kiedys pił wode czy mozliwe zeby nie przyjmował płynów ???

lady_lady
22-02-2012, 11:10
jaki pytonek ? nie napisałeś

nazer
22-02-2012, 23:00
pewnie to pyton krolewski, a jego zachowanie jest jak najbardziej normalne pytonu potrzebuja troche wiecej czasu jak 5 dni na aklimatyzacje i jego odruchy obronne co w przypadku pytonow krolewskich jest zwijanie sie w "kule" sa calkowicie naturalne. Znam ludzi ktorym pytony oswajaly sie 2 miesiace. wiec cierpliwosci. A jesli przebywa w basenie z woda to napewno pije tylko pewnie nie miales jeszcze okazji tego zobaczyc. Wiec jak narazie nie ma powodow do zmartwien
Pozdrawiam Nazer,

Trębik
24-02-2012, 13:29
albo bedzie mial wylinke
moj lubi siedziec w basenie jak mial za sucho przed wylinka

a wode rzadko pije

VooDoo
24-02-2012, 15:05
Cze.
Musisz sie uzbroic w cierpliwosc...
Moj Regius oswajal sie 2 miesiace , wiec nieprzejmuj sie , przejdzie mu ;)
A co do wody to moj np. wogole nie siedzi w basenie (chyba raz go widzialem jak wszedl na chwile).To samo jest z piciem wody.Widzialem go dopiero pare razy pijacego wode , moze pije czesciej ale trudno to zaobserwowac...A skoro twoj siedzi caly czas w wodzie to napewno ja pije , o to sie nie musisz bac .

Pozdr.
VooDoo

42d3e78f26a4b20d412==