PDA

Zobacz pełną wersję : kolonie



Łukasz (Waldek) Imiełowski
10-02-2012, 07:48
Co robicie z wężami jak wyjezdzacie gdzies albo na kolonie ? Bo ja moge kupic sobie wezyki ale musze czekac az powroce z kolonii bo wczesniej nie moge bo mama mowi ze ona w czasie mojego wyjazdu nie bedzie sie zajm0owac pomoooooooooooooooooooooooooooooooozcie ! PLZ

DJP
10-02-2012, 08:35
Masz trzy możliwości;
1 Znaleść kogoś kto jednak sie nimi zajmie
2 Oddać do hotelu dla zwierząt jeśli jesteś z okolicy Warszawy lub innego dużego miasta to nie będziesz miał problemów ze znalezieniem takiego hotelu
3 Kupiś takiego węża który będzie jadł odowiednio żadko wszystkie dusiciele przetrzymują 2 tygodniową głodówkę i kupiś wyłącznik czasowy do światła
Jak widzsz nie ma specjalnych problemów

Pniak
11-02-2012, 00:47
Ja Mam Boa Duciciela ok 2m i najdłużej siedział sam przez 3 tygodnie, po moim powrocie zjadł 2 duze szczury i było jak dawniej! Także osobom które czasami wyjeżdżają na dłużej zakup jakiegoś dusiciela!
Pozdrawiam wszystkich terrarystów!

Łukasz (Waldek) Imiełowski
11-02-2012, 01:16
Ale jest maly problem mam tylko terrarium 85 x 45 x 50 i tam dusiciela nie zmieszcze :/ Myslalem nad zbozowka albo zaskroncami poludniowoamerykanskimi. Nie mam komu oddac. A hotel dla gadow jest pewnie strasznie drogi

pppppp
11-02-2012, 05:14
jak zbożówka przez dwa tygodnie nic nie zje nic jej nie będzie, a światlo
podłącz pod zegar (koszt 20zł)

BRAKUS
11-02-2012, 07:20
Gdzie można kupić taki zegar za 20zł. bo umnie są drogie jak cholera.POZDRAWIAM>

...:James:...
11-02-2012, 11:11
Jeśli chodzi wam o wyłącznik czasowy elektroniczny to u mnie kosztuje 27zł kupiłem go w sklepie "Auchan" ale istnieją też wyłączniki ktore są w sklepach zoo...kosztuje on 29zł i polega na tym, że ustawia się tam temperaturę jaka ma być najniższa i jaka ma być najwyższa. Podłanczasie się do tego wytyczke z lampki i w tym jest termometr jak temperatura jest za wys. to sie wyłancza a jak za niska to się włąncza. To urządzenie jest do rybek ale większość osob stoduje je do terrariuw.
nie w kazdym sklepie to jest :(

pozdrofka

pppppp
11-02-2012, 14:03
james co opisujesz to jest termoregulator, wyłącznik czasowy to co innego, dostaniesz go np w OBI NOMI oraz na allegro (masa tego tam jest)

DJP
12-02-2012, 03:40
Hotel nie jest taki drogi. Nie pamiętam ile ale pobyt węża kosztuje taniej niż żółwia. Jak chcesz sprawdzić ceny to wejdzi na biolfila (baner z żabką na tej stronie) tak będziesz miał przykladowe ceny.

42d3e78f26a4b20d412==