PDA

Zobacz pełną wersję : Pyton nie lubi wody



Snaker
02-02-2012, 01:37
Mój pyton królewski-Stefan. Nie chce się zanurzyć w rzadnej wodzie, a gdy włorzy się go na przymus odrazu panikuje i ucieka!?

iibell
02-02-2012, 01:47
Cześć.
Mam dwa regiusy samca który ma 7 lat i niedawno kupioną samicę która ma podobnież 2 lata.Samiec jak był młody chętnie się kąpał a teraz każda próba kąpieli dla niego to straszne przeżycie izachowuje się dokładnie tak jak ten twój.Natomiast samica kąpie sie bardzo chętnie przez co wrócił do łask basen który kiedyś był zrobiony dla samca.Wiem że przynajmniej nie będzie problemów z wylinką u niej bo u niego napewno.Myślę że nie masz się o co martwić tak ma być i już ten typ tak ma może się to zmieni z czasem bądź dobrej myśli.

Fryzjer
02-02-2012, 02:31
Hehe Snaker Moj boasek "Dziki Stefan" podobne imionka moze dlatego nie lubia sie kąpać.Aha iibell czemu ma mieć problem z wylinka jak jest dobra wilgotność terra to nie musi moczyć się w basenie aby dobrze przebiegała wylinka.

iibell
03-02-2012, 00:55
Cześć
Odpowiadając na twoje pytanie Fryzjer chociażby dlatego że miał poważną infekcję bakteryjną skóry na stronie brzusznej wskutek czego stracił ok.30 cm.tarczek skórnych na brzuchu a jak zapewne wiesz te tarczki nie regenerują się w 100% i od tej pory pomimo dobrej wilgotności w terra i dodatkowego spryskiwania ma problemy z wylinką .Poprostu na brzuchu ta skóra w czasie wylinki pęka i nie może zdjąć jej w całości .Oczywiście to jest mój przypadek i to nie dotyczy Snakera może źle to zrozumiałeś .Jak jeszcze raz to przeczytasz to zobaczysz że akurat to zdanie dotyczy moich podopiecznych a dokładnie samca.
To na tyle i do usłyszenia

42d3e78f26a4b20d412==