PDA

Zobacz pełną wersję : Wielkosc terra :)



Silent
07-01-2012, 09:39
czy dla 150cm weza zborozwego wystarczy terra o rozmiarach
63/37/30 - dl,szer,wys, -

pylius
07-01-2012, 10:05
Chyba na glowe upadłeś człowieku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I nie pisz że sie nie znasz bo wystarczy odrobina rozumu żeby oszacować w jakim zbiorniku można węża trzymać , kota zapewne trzymasz na klatce na myszy ...

Daj sobie spokój z terrarystyką lepiej .


pylius.

Silent
07-01-2012, 10:14
masz trudne dni czy co ? :P
pytam sie bo takie terra aqrat ma na sprzedarz ktos kto sprzedaje weza
tez zdawalo mi sie ze za male...ale zawsze lepiej jeszcze zapytac
a ty reagujesz jak by ci zrobil krzywde :PPPP (buahaha)
wyluzuj troche a jak nie mozesz to nie musisz odpowiadac...obejdzie sie
----------------------------------------------------------------------
figo fago nerwo frago

pylius
07-01-2012, 10:26
spoko kolego , ale gdybys obserwowal czesto taki widoki jak niektorzy znaja , jedni z fotek inni z zycia a chodzi mi o makabryczne warunki trzymania wezy to chyba tez by Cie krew zalala slyszac cos podobnego , bo ja sie zastanawiam jak dochodzi do tego ze ludzie potrafia zgotowac taki los zwierzaka - 5 m pyton w 2 m terrarium , grzechotniki w terrarium tak malym ze moga tyle siedziec skulone i o przechadzce moga tylko pomarzyc , ale tez jesli ktos nie ma wyobrazni choc na tyle zeby nie widziec tez krzywdy to wogole nie powinnien zaczynac z terrarystya .

pylius
07-01-2012, 10:30
Dla tego węża dobre bylo by terrarium min. 120 x 50 x 50 , sam mam kilka wezy zbozowych terrarium dla parki podobnej wielkosci bedzie wynosic 140 x 60 x 50 - teraz weze zimuje wiec mam czas na skonczenie terrarium.

Silent
07-01-2012, 10:35
no ok...ale jeszcze raz powtarzam ze pytam dla potwierdzenia
sam sadze ze to za malo a poprostu takie terra zostalo zaoferowane.
no i poprostu sie u p e w n i a m. nie mam zamiaru trzymac weza w zamalym terrarium...sam sadze ze 90/50/40 bylo by spox i wsumie nie mam jakis powodow do zmniejszania tych rozmiarow...poptostu pod reka jest terra...wiec sprawdzam czy sie nadaje...jesli nie to nie i tyle :)

P.S. A co do tych meczonych wezy...w niejednym badziewnym "sklepie zoologicznym" widzialem cos takiego wiec wiem o czym mowisz i zgadzam sie z toba

NUNU VITO
07-01-2012, 17:15
Sklepy zoologiczne to zupełnia iina sprawa.Terraria tam są przejściowe.
Wyobrażasz sobie jaka musiała by być powierzchnia sklepu jakby terraria była takie jak powinny.
Wężyk zostanie kupiony i wtedy trzeba mu zapewnić odpowiedniej wielkości tera!!

Robertoo
08-01-2012, 05:55
Cześć
mam pytanko do pyliusa co to jest za wąż na zdięciu??

pylius
08-01-2012, 14:51
czesc Robertoo.

Ten wąż to pyton tygrysi albinos (python molurus)

42d3e78f26a4b20d412==