PDA

Zobacz pełną wersję : Niejedzące węże



Evoker
13-12-2011, 06:32
Informacja dla osób zaniepokojonych brakiem apetytu u swoich podopiecznych, mój 3-letni samiec P.Regius pościł przez 3 miesiące. Planowałem już karmienie przymusowe, kiedy to podczas co tygodniowej próby zjadł mysz. Ostatnio zjadł kolejne 2szt więc chyba czuje wiosnę a i temperatury ostatnio są +.
Głowy do góry!
W załączeniu - foto po posiłku.

Krzysztof.W
13-12-2011, 12:46
Mój zaczą jeść tylko po wylince, do około 2 dni po lnieniu je , a puźniej pości .

pppppp
14-12-2011, 02:23
:) ładne foto
moje boaski też czasem poszczą - jeden ponad dwa miechy ale to nie jest szkodliwe jak wąż ma powiedzmy ponad trzy lata, u młodych objaw
poszczenia nie jest normalny i jest tego jakaś przyczyna (złe warunki albo choroba) i nie powinno się tego bagatelizować

Tribel
18-12-2011, 03:55
ludzie jesli regius nie je w nocy a jest zdrowy to nie ma czego sie obawiac i nie ma poco karmic na sile ta glodowka jest naturalna gdyz w okresie zimowym regius z chlodniejszej czesci afryki ograniczaja przyjmowanie pokarmu, czest do zera i jest to zupelnie naturlane !

Andi
26-12-2011, 11:31
Mój pyton tygrysi nie je już 13 m-cy, (2m / 4kg) wygląda tylko na wychudzonego, pije wodę, porusza sie normalnie, ma prawidłowe odruchy, jest dość silny. Na razie nie myślę o przymusowym karmieniu, jestem przekonany, że niebawem zakończy tą bardzo długą głodówkę. Dowiedziałem się, że zdarzały się takie przypadki i po czasie wszystko wracało do normy.

Andi
26-12-2011, 11:37
Mój pyton tygrysi nie je już 13 m-cy, (2m / 4kg) wygląda tylko na wychudzonego, pije wodę, porusza sie normalnie, ma prawidłowe odruchy, jest dość silny. Na razie nie myślę o przymusowym karmieniu, jestem przekonany, że niebawem zakończy tą bardzo długą głodówkę. Dowiedziałem się, że zdarzały się takie przypadki i po czasie wszystko wracało do normy. Tribel napisał(a):
>
> ludzie jesli regius nie je w nocy a jest zdrowy to nie ma
> czego sie obawiac i nie ma poco karmic na sile ta glodowka
> jest naturalna gdyz w okresie zimowym regius z chlodniejszej
> czesci afryki ograniczaja przyjmowanie pokarmu, czest do zera
> i jest to zupelnie naturlane !
>
>

42d3e78f26a4b20d412==