PDA

Zobacz pełną wersję : Znow allegro...



P4w3l
22-05-2014, 04:49
co za *****....http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56957794

Nook
22-05-2014, 04:54
może dalibyście sobie spokój już z tym allegro, czekasz aż 20 osób odpisze "ale głupek, co za idiota"... na co to komu??? napisz list do admina tej kategorii żeby to usunął poprostu a nie męczysz forum taką głupotą!!!

P4w3l
22-05-2014, 04:57
chcialem sie dowartosciowac ;]....moze rzeczywiscie pochopnie dalem ten temat no ale chcialem zwrocic uwage na nasilenie sie tego typu kwiatkow ;]

Nook
22-05-2014, 05:00
co do allegro wystarczy zglosić adminowi, co do głupich tekstów tutaj na forum o zwinkach no trzeba opierniczyć kolesia... pomijam fakt że pewnie z połowa tego typu tekstów odnośnie hodowli zwinek na forum to specjalne podpuchy żeby wywołać kłótnie i sie zastanawiam czy wogole nie powinny być kasowane wszelkie posty odnosnie hodowli zwinek w terrariach

RobertM
22-05-2014, 05:16
Prosze na razie nie zawiadamiac allegro. Chce zawiadomic prokurature o fakcie sprzedaży.

RobertM
22-05-2014, 07:21
W trakcie kontrolowanego zakupu ktoś zawiadomił sprzedającego (lub przeczytał to forum :).
Najpierw dostałem propozycje zakupu, a po chwili maila:

"Niestety nie moge ci sprzedać żadnej pary ponieważ przeczytałem przed chwilą że są pod ochroną a jak masz łąke z tyłu podwurka jak ja to tam są i takie małem ci sprzedać ale nie sprzedaje "
a po kilku minutach:
"zapomniałem ci dodać że ich nie wolno hodować w domu ja ich nie hoduje w domu tylko latają po łące.
Przepraszam ale nie moge ich złapać ici je sprzedać"

Gdy to dostałem byłem w trakcie szukania adresu odpowiedniej prokuratury, bo adres powiatowej komendy policji znalazłem. Zaproponowałem, że wypuści wszystkie zwinki, a ja zrezygnuję z doniesienia.

Chcę przestrzec wszystkich, którzy mają ochotę na trzymanie krajowych gatunków gadów, że jeśli przyjdzie do nich niepodziewanie policja to z prawdopodobnie mojej przyczyny :).

mboinski
22-05-2014, 07:30
Brawo !!!
ratujmy nasze zwineczki
A z tego co patrzyłem na aukcję to ktoś kliknął że kupuje. To Ty RobercieM ??

RobertM
22-05-2014, 07:32
Tak to ja. Inaczej nie można dostać adresu osoby wystawiającej.

Adamek
22-05-2014, 08:05
Ale przecież wystarczy napisać do allegro oni mają wszystkie aukcje zapisane. Fakt samego wystawienia chronionej jaszczurki jest wystarczającym wykroczeniem żeby obciążyć sprzedającego. Nasza Salamandra robiła tak samo: allegro dawało im wyciąg aukcji i oni z tym na policje, zaś policja z tym drukiem aukcji do wystawiającego ;]

P4w3l
22-05-2014, 08:11
offtopic: RobercieM nie masz przypadkiem rodziny w Środzie Śląskiej ?

42d3e78f26a4b20d412==