PDA

Zobacz pełną wersję : Kameleon



fibus13
28-02-2014, 11:31
Czesc,chcialbym kupic kameleona (samczyk chyba ma 30-35cm) i w związku z tym mialbym pare pytań:
1.Ile potrafilby dziennie zjęść (miesa,swierszczy itp. nie chodzi o przekarmianie tylko normalne posilki)
2.Czy terra 70x60x50(dl.wys.szer.) jest dla niego odpowiednie?
3.Ile kosztowalby osprzęt tj.oswietlenie
Z gory dzieki za odpowiedzi :) Pozdro

Majcher
28-02-2014, 12:33
przed sekunda skonczyłem zbijac terra dla kamka własnie iwec mam nabierzaco pare informacji
1 nie odpowiem ci bo moj pupil jest jeszcze u hodowcy, ale sa podobno żarłoczne ja mam dostep do tanich swierchów wiec sie nie martwie ( ŁŁŁsy jak to czytasz to w przyszlym tygodniu przygarne jednego kamka od ciebie- napisze ci na gg)
2 na moje oko jest małe musisz pamietac ze on dorosnie do 0,5 m. wiec musisz troche powiekszyc zwłaszcza w góre tak do min 70- 80 cm
3 najtaniej dostaniesz w tropiku świetlówke bo zapłacisz kolo 50 zl. dotego belke oswietleniowa potrzebujesz ( najtaniej jak sam złożysz- 35 zl, gotowe tak 20 zł drozej) lampa grzewcza sam złożysz ok 15 zł, podłoże tak koło 25 (z tropika) no i terra tu cena moze byc rózna zalezy gdzie co kupisz. moja cała inwestycja bedzie kosztowac tak 350 zł +/- 30 zł

fibus13
28-02-2014, 13:05
Dzieki za wyczerpująca odpowiedź :) teraz juz wiem co mam zrobić...pozdro

avabela
12-03-2014, 08:51
i najlepiej jak mu wsadzisz do terrarium rośliny żywe typu trzykrotka niedroga jest a on ją lubi skubać lub miniaturowy bluszcz ładnie wyglada i nie jest toksyczny i dużo gałęzi oczywiście jak bedziesz miał jakieś pytanka to wal do mnie mam już odmiesiaca kamka i mnóstwo materiałow czytałam także jestem troche oczytana a jak nie to bedziemy na forum porównywac zdania papatki avabela@poczta.onet.pl

42d3e78f26a4b20d412==