PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc



BOOBO
18-01-2014, 11:40
Witam,
Mam problem z wyborem jaszczurki. Mam 1 na oku ale mam pare "ale".Chcialbym sie z kims skontaktowac zeby porozmiawiac o tych moich typach, o rodzaju terra itp. Przeczytalem opisy ale nie jestem pewien co wybrac, chcialbym zeby ktos dal mi np. nr gg i zeby odpowiedzial mi na kilka pytan, dotyczacych Gekonow tajskich domowych i lampartow. Wiem ze to troche glupia prosba ale nie mam z kim porozmawiac o tych zwierzakach a na forum zadko kto odpowiada i nie chce mi sie pisac glupich postow bo jestem poczatkujacy w tej czesci terrarystyki. Jesli ktos bylby chetny to prosze zagadac do mnie na gg: 2684532 albo tutaj napisac jakis kontak i ja sie zglosze zeby pogadac :)
Z gory dziekuje za propozycje i odpowiedzi. (jakos tak chu***o to napisalem ale nie wiedzialem jak to napisac i gowno z tego wszylo ale moze zrozumiecie).

AGAM
18-01-2014, 12:57
Na forum zawsze ktoś odpowie :) a jak chcesz si skontaktować z autorem opisu to znajdź w spisie terrarystów. Co do gekonów które wybrałeś, to łączy je jedynie to że są dobre dla początkujących. Tajski to mały, nieatrakcyjnie ubarwiony naścienny główenie gatunek, lubiący w terra dużo roślin i sporą wilgoć, nie nadaje się do brania na ręce. Lampart jest sporo więszy, atrakcyjnie wygląda, naziemny, sucholubny, daje się łatwo oswoić. Tu ci raczej żaden hodowca nie pomoże. Wszystko zależy od tego czego Ty wymagasz od jaszczurki i jakie mozesz jej zapewnić warunki.

42d3e78f26a4b20d412==